Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют28-01-2016

Бердичівським курцям прийдеться тепер шукати потаємні місця

Якщо раніше курці вільно переміщалися з цигаркою у руці по вулицях міста, то з введенням в дію нового закону, курцям прийдеться шукати потаємні місця.

20 січня у Верховній Раді зареєстровано проект закону України №3788, який передбачає збільшення штрафних санкцій за куріння у громадських місцях.
Заборона куріння у громадських місцях існувала і до цього закону, та тепер штрафи за його порушення виростуть у два рази. Можливо і контроль правоохоронців за його виконанням посилиться.

Так, законопроектом передбачено встановити штрафи, за куріння у заборонених місцях, у розмірі від 6 до 20 неоподаткованих мінімумів (зараз від 3 до 10). За повторне порушення суми зростають від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів (зараз від 10 до 20).

Збільшився і список заборонених для куріння місць. Законом забороняється палити біля під’їздів, входів та виходів житлових будинків, торгівельних та розважальних центрів, дитячих закладів, магазинів, підприємств, закладів і будівель усіх форм власності у радіусі 20 метрів.

Тепер, власникам підприємств прийдеться подбати про спеціальні куточки, де їх працівники могли б трохи «подиміти».

Нагадаємо, що ціни на цигарки також скоро зростуть. 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa