Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валютЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Основні види економічної діяльності:

 • харчова промисловість;
 • виробництво готового одягу та хутра;
 • виробництво шкіри та шкіряного взуття;
 • оброблення деревини та виробництво виробів із деревини;
 • виробництво паперу та картону;
 • металургія та оброблення металу;
 • виробництво машин та устаткування;
 • транспортне машинобудування;
 • виробництво меблів;
 • збір, очищення і розподілення води;
 • виробництво та розподілення тепла.

Підприємства міста у галузевому розрізі:

Промисловість міста Бердичів зараз активно відновлюється. На багатьох підприємствах міста нарощуються обсяги виробництва, впроваджуються заходи по підвищенню якості й конкурентоспроможності, активно займаються реалізацією проектів, спрямованих на впровадження у виробництво технічних розробок і технологій, освоєння випуску нових видів продукції. Серед основних підприємств міста можна назвати такі:

ВАТ завод "Прогрес"
Голова правління Юр'єв Михайло Павлович.

Маючи більш як 120 річний досвід роботи у машинобудуванні, володіючи сучасними технологіями і обладнанням, могутньою виробничою базою, наявність висококваліфікованого персоналу, ВАТ завод "Прогрес" є одним з визнаних лідерів у виробництві фільтрувального, сушильного, ємкісного, водопідготовчого обладнання для хімічної, металургійної, гірничодобувної, керамічної, харчової та інших галузей промисловості.

ВАТ завод "Прогрес" неодноразово був нагороджений міжнародними призами за якість продукції, лауреат 1 -го Українського конкурсу якості в рамках Європейського тижня якості.

У співпраці з науковими закладами України керівництво підприємства намагається розв'язати проблеми підвищення конкурентоспроможності і зменшення витрат енергоресурсів. Майже половина продукції, що виробляється на ВАТ завод "Прогрес" реалізується на експорт. Географія ринку - це підприємства України, країн СНД, США, Німеччини, Фінляндії, Туреччини, Індії, Угорщини та інших країн світу.

Спеціалізація: фільтрувальне, сушильне, ємкісне, теплообмінне, водопідготовче обладнання, запірна арматура і електронасосні агрегати, а також обладнання для очищення промислових та побутових стічних вод. Продукція заводу знаходить широке застосування в хімічній, металургійній, гірничодобувній, вугільній, нафто-газодобувній, керамічній, харчовій та в багатьох інших галузях промисловості.

ВАТ "Фабрика одежі"
Голова правління Лінчик Григорій Антонович.

80-літній історичний шлях - це роки становлення, роки переборення труднощів, роки пошуку.

Майстерня модисток, що виготовляла звичайний буденний одяг, поступово перетворювалась на фабрику, виробництво розширювалось, впроваджувалось новітнє обладнання і європейська технологія.

В усі часи швейники намагались витримувати основний економічний критерій: виробництво має бути рентабельним, якість кращою ніж у конкурентів, а ціна трохи менша і стабільна.
Налагодивши ділові зв'язки з фірмами Німеччини, Угорщини, Великобританії, ВАТ "Фабрика одежі" стало зразком сучасного підприємства, виробляючи швейні вироби, якими захоплюються і купують в Америці та Європі.

Позитивним прикладом реалізації спеціального режиму інвестиційної діяльності на території міста є запровадження інвестиційного проекту ТОВ "Солодова компанія". Генеральний директор Сітак Олександр Петрович.

Підприємством залучено інвестиційних ресурсів на суму 364.4 тис. дол. США. Тут створено 185 та збережено 4 робочих місця. Реалізовано продукції, виробленої в результаті запровадження проекту, на суму 2,4 млн. грн.

ЗАТ "Дніпровуд" - одне з найбільших підприємств комплексної глибокої деревообробки в Ураїні.

керівник  - Марченко Юрій Володимирович.

Основний вид діяльності підприємства - виготовлення готових виробів та напівфабрикатів з деревини для реалізації в межах України та на експорт. На підприємстві зайнято 234 чоловіка. Для виробничих приміщень були відновлені будівлі колишньої меблевої фабрики Бердичівської меблевої фабрики. Для досягнення прибутковості та стабільного та фінансово - економічного стану підприємства передбачено залучення інвестицій на суму 300 тис. дол. США.

ДП "Ритм" ТОВ "Рост"
Директор Безпалько Андрій Васильович.

Підприємство в повному обсязі реалізувало інвестиційний проект на суму 206,3 тис. дол. США Створено 43 робочих місця. Для впровадження інвестиційного проекту застосована сучасна технологія з виробництва панелей, облицьованих шаруватим пластиком та синтетичним шпоном за технологією постформінгу. Це принципова нова імпортозаміщуюча продукція яка забезпечить потребу у матеріалах для випуску кухонних, офісних та побутових корпусних меблів.

Спеціалізація: виробництво ламінованої деревинно - стружкової плити по технології постформінг.

ВАТ "Пивзавод",
Голова правління Ліпецький Леон Романович.

Понадвікова історія і нинішні розробки утримують авторитет і високу марку 6 видів пива, що забезпечує стабільне фінансово - економічне становище підприємства.

Поєднуючи стародавні рецепти виготовлення популярного напою, традиції, які удалось зберегти трудовому колективу та постійне вдосконалення технічного рівня виробництва на усіх стадіях технологічного процесу дозволило підприємству ввійти у число кращих у галузі.

З міжнародних спеціалізованих виставок бердичівські пивовари повертаються з нагородами. Їхні види пива "Старий Бердичів" та "Бердичівське оригінальне" дістали високу оцінку журі і відзначені медалями.

ВАТ фірма "Беверс" нещодавно відсвяткувало 70 - річний ювілей від дня заснування.

Спеціалізація: токарно-револьверні, токарні верстати різного ступеню автоматизації, у тому числі автоматизовані, з числовим програмним управлінням і оброблюючі центри для деталей типу тіл оберту; камнеобробні верстати і машини для обробки виробів з граніту, мармуру та інших матеріалів; вузли вітряних електроустановок; лінії і вузли для виробництва олії; кутера і деревообробні верстати; агрегати для фермерських господарств; товари народного споживання та інше. Фірма має замкнений виробничий цикл, який передбачає виконання у повному обсязі всіх технологічних і організаційних операцій, починаючи від ливарних і заготівельних, закінчуючи механоскладальними і пакувальними.

ВАТ "Бердичівський хлібозавод".
В.о. директора - Бурлака В’ячеслав Федорович.

На підприємстві проведено значний обсяг робіт по освоєнню і впровадженню у виробництво нових видів продукції, технічному і технологічному оснащенню виробництва.

ТОВ "РІФ - 1"
На базі підприємства з іноземними інвестиціями створено філіал спільного підприємства президент Фабіо Регоза, яке за сучасними передовими технологіями виготовляє жіноче та чоловіче взуття. Підприємство нарощує обсяги виробництва, в асортименті продукції зростає питома вага комплектуючих до взуття (підошва, заготовки верха взуття).

Підприємства ТОВ "Бофіка", ТОВ "Нова" завантажені замовленнями зазначеного підприємства.

Спеціалізація: чоловіче та жіноче взуття.

ТОВ "Берком"
Спеціалізація: виробництво сосисочно - ковбасних виробів та м'ясної сировини.

ВАТ "Бердичівський завод транспортного машинобудування"
Спеціалізація: виготовлення причепів і напівпричепів до вантажних автомобілів з вантажопідйомністю І5; 20; 24 т.
Продукція підприємства

ТОВ "БОФІКА"
Спеціалізація: виробництво заготовок для чоловічого, жіночого та дитячого взуття.

ТОВ "Трикотажний комбінат"
Спеціалізація: рукавичні вироби, шапки, шарфи.

ВАТ "Бердичівська фабрика одежі"
Спеціалізація: виготовлення чоловічого і жіночого верхнього одягу.

ВАТ "Бердичівський пивоварений завод"
Спеціалізація: виробництво солоду та пива. Потужність підприємства - 1 млн. дал. на рік.

ЗАТ "Бердичівхолод"
Спеціалізація: переробка молока, виробництво масла, продукції з незбираного молока, морозиво, казеїн.

ТОВ "Чиста криниця"
Спеціалізація: мінеральна та питна газована вода; шипучі безалкогольні напої.

ТОВ "Солодова компанія"
Спеціалізація: виробництво солоду (ячмінного та житнього).

ВАТ "Бердичівський хлібозавод"
Спеціалізація: випуск хлібобулочних та кондитерських виробів.

ЗАТ "Бердичівмеблі"
Спеціалізація: виробництво меблів та столярних виробів.

Бердичівська виправна колонія №70
Спеціалізація: меблі шкільні; паркет; столярні вироби; побутові меблі.

Низгірецька виправна колонія №108
Спеціалізація: дроту ШВП, ШВВП, ШОГ-С, ПВ-3, деревообробка - виготовлення дверних блоків, тари, європіддонів.

КП "Поліграфічна фабрика"
Спеціалізація: виготовлення багатокольорових етикеток та коробок різної конфігурації на вітчизняній та імпортній сировині для кондитерської, харчової легкої, фармацевтичної промисловості, виготовлення ілюстраційних видань, брошур, газет, випуск широкого асортименту паперово-білових виробів та інше.

ВАТ "Комбікормовий завод"
Спеціалізація: виробництво повнораціонних комбікормів для птиці, свиней, великої рогатої худоби, кролів (розсипні та гранульовані).

ДП "Прогрес - ТНС"
Спеціалізація: виготовлення причепів для легкових автомобілів та товарів широкого вжитку.

ТОВ " Нова"
Спеціалізація: виготовлення заготовок для жіночого та чоловічого взуття.

ЗАТ " Антар "
Спеціалізація: виготовлення продукції та напівфабрикатів із шкіряної сировини.

ДП "Беверс мікрон"
Спеціалізація: виготовлення інструменту.


ПІДПРИЄМСТВА СФЕРИ ПОСЛУГ

МДП "Хімчистка",
30-років Перемоги
Директор: Бахарєв Анатолій Миколайович - 2-21-71
Головний бухгалтер: Артемчук Оксана Олександрівна - 2-21-71
Начальник відділу кадрів: Старовєрова Ольга Вікторівна - 2-21-71

ДП "Банно-пральний комбінат",
вул.Воровського,14
Директор: Бунін Олександр Фрідріхович - 2-20-82
Головний бухгалтер: Сорока Тетяна Анатоліївна - 2-44-81
Начальник відділу кадрів: Шумська Рима Яківна - 2-20-82
ПІДПРИЄМСТВА ТОРГІВЛІ

ТОВ "УНІВЕРМАГ "ЮВІЛЕЙНИЙ",
вул.Шевченка,7
Директор: Красовицький Володимир Миколайович - 2-11-80
Заступник директора: Ткачук Тамара Мар'янівна - 2-51-96

ТОВ "ВАЛІС"
вул.Леніна, 53
Директор: Речич Сергій Леонідович - 2-51-48
Головний бухгалтер: Речич Олена Іванівна - 2-01-10

ПП "Анна"
пл. Соборна, 18
Директор: Волобуєва Ганна Трохимівна - 2-61-72
Головний бухгалтер: Волошина Тетяна Михайлівна

Магазин "Інтер'єр"
Директор: Коренівська Наталя Павлівна - 4-04-44

Державне комунальне підприємство готель "Дружба",
вул.К.Лібкнехта,82/1
Директор: Плахтієнко Олександр Вікторович - 2-10-37
Секретар: Назарова Ольга Василівна - 2-41-22
Головний бухгалтер: Мрежук Алла Вілівна - 2-41-22
Начальник відділу кадрів: Назарова Ольга Василівна - 2-41-22

ТОВ "Бердичів", (ринок "Привокзальний", ринок "Червона Гора")
вул.Шелушкова,23
Директор: Левицький Роман Всеволодович - 9-54-00
Головний бухгалтер: Караваєва Клавдія Олександрівна

ТОВ "АВТО", (автомобільний ринок)
вул.Куйбишева,2
Директор: Латик Михайло Вікторович - 2-74-13

ПП "Північний ринок",
вул.Леніна,113
Директор: Данилюк Юрій Володимирович - 2-10-14

Міський кооперативний ринок
вул.Леніна, 13
Директор: Адамчук Микола Васильович - 2-22-10
Головний бухгалтер: Петровська Ольга Олексіївна - 2-22-20

ТОВ "Саната"
вул.30 років Перемоги 2/12
Директор: Цісар Олександр Васильович - 2-20-36
Головний бухгалтер: Нижник Галина Миколаївна - 2-20-36


cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa