Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валютБЕРДИЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Мазур Василь Костянтинович

 

Мазур Василь Костянтинович народився 31 липня 1957 року в селі Панасівка Козятинського району Вінницької області. Трудову діяльність розпочав у 1976 році після закінчення Вінницького технікуму м’ясної та молочної промисловості слюсарем на молочному комбінаті у місті Барнаулі Алтайського краю. Після закінчення Київського технологічного інституту харчової промисловості з серпня 1981 року працює інженером технічного відділу Житомирського об’єднання молочної промисловості, а з вересня цього ж року - змінним інженером-механіком Бердичівського молокозаводу.
З 1985 року продовжує трудову діяльність на керівних посадах таких підприємств міста: комбінаті хлібопродуктів, АТП – 11856 та ВАТ „Бердичівський солодовий завод”.
Мазур В.К. в 1990 році обирався депутатом міської ради.
З вересня 1997 року працює на посадах заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, першого заступника міського голови виконкому Бердичівської міської ради.
В 2001 році вступив до Національної академії державного управління при Президентові України, яку закінчив у 2004 році та здобув кваліфікацію магістр державного управління.
У 2002 році прямим голосування мешканців міста його обрано міським головою м. Бердичева. Повторно він обраний на посаду міського голови м. Бердичева у березні 2006 року та у жовтні 2010 року.

Мазур Василь Костянтинович під час роботи в органах місцевого самоврядування проявив себе вмілим організатором та керівником територіальної громади міста, добрим господарником, досвідченим політиком і громадським діячем. В діяльність органів місцевого самоврядування міським головою запроваджено нові форми і методи роботи з територіальною громадою, удосконалено систему органів самоорганізації населення.
Протягом останніх років у місті зберігається стійка тенденція щодо росту промислового виробництва. В місті працює капітал більше 10 країн світу. Як результат, – збережено основний промисловий потенціал міста, значно зменшено показник безробіття.
Проводиться значна і систематична робота з благоустрою міста та підвищення ефективності діяльності житлово-комунального господарства, впроваджено енергозберігаючі системи в галузі теплозабезпечення міста, побудовано та реконструйовано 9 котелень, відновлено житлове будівництво. В місті створено понад 70 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Значна увага приділяється соціальній сфері та турботі про соціально незахищені верстви населення, ветеранів війни та праці. За сприяння міського голови відкрито центр дитячої реабілітації та відремонтовано приміщення 4 амбулаторій сімейної медицини у віддалених мікрорайонах міста, нове приміщення отримало управління праці та соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування одиноких і малозабезпечених громадян. Надається значна і постійна допомога громадським організаціям людей з особливими потребами, дитячим творчим колективам.
Завдяки співпраці та скоординованим діям міської влади і підприємців міста у Бердичеві відкриваються нові заклади торгівлі, ресторанного бізнесу, готелі, діагностичні лабораторії та приватні медичні центри. Візитівкою Бердичева стало приміщення автовокзалу, яке місто отримало саме завдяки такій співпраці.
За ці роки культура та медицина міста визнані кращими в області.
Збережено мережу шкіл, дитячих закладів і позашкільних навчальних закладів. Завершено комп’ютеризацію всіх шкіл міста. Прийнято у комунальну власність територіальної громади міста оздоровчий табір „Соколятко”, де проведено капітальний ремонт та відновлено його роботу.
У 2010 році введено в експлуатацію Центр жінки, який, на думку фахівців, є одним з найкращих такого роду медичних закладів не лише в області, а й в Україні.
Особливу увагу міський голова приділяє покращенню матеріальної бази освіти та розвитку фізичної культури. У місті традиційно проводяться два Міжнародних спортивних турніри: зі стрибків у висоту «Меморіал В.О.Лонського» та з боксу серед молоді на призи чемпіона XXVI Олімпійських ігор Володимира Кличка, Дні польської культури та міжнародні науково-практичні конференції.
За ініціативи В.К. Мазура у місті створені містобудівна рада із залученням громадськості, координаційні ради громадських, політичних організацій, релігійних громад. У місті створено умови для вільної діяльності засобів масової інформації та реалізації прав і свобод громадян, забезпечується стабільна злагода в територіальній громаді.
Мазур В.К. - діловий, інтелігентний, гуманний керівник, який поєднує професійну компетентність, патріотизм, порядність і вміння доводити розпочаті справи до кінця. Він нагороджений орденом „За заслуги” ІІ ступеня (2011р.), орденом „За заслуги” ІІІ ступеня (2007р.), Почесною грамотою Верховної Ради України (2006р.), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2009р.) неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації, нагороджений дипломом обласної ради „Кращий міський голова” (2007р.) і занесений до Книги Пошани Житомирської обласної ради, нагороджений медаллю «Заслужений для польської культури», Орденом Преподобного Іллі Муромця Української Православної Церкви, Орденом Святого Григорія Великого І ступеня за наказом Папи Бенедикта XVІ (2007р.).
Одружений, має дві доньки та чотирьох онуків.


Джерело інформації: Офіційний портал Бердичева

TyTa