Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валютУКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ 
від 22.05.08 № 289
м. Бердичів
 
 


Про погодження тарифів
на перевезення пасажирів 
автомобільним транспортом
на міських маршрутах
 
Заслухавши інформацію заступника міського голови Онофрійчука С.П. та розглянувши звернення базового автотранспортного підприємства ВАТ„Бердичівське АТП-11837” від 04.04.08 № 159, колективне звернення автотранспортних підприємств та асоціацій приватних перевізників міста Бердичева щодо підвищення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті, враховуючи підвищення цін на пальне, комплектуючі для рухомого складу транспортних засобів, збільшення загальновиробничих витрат на роботу рухомого складу та капіталовкладень для його оновлення, згідно з результатами проведеного економічного аналізу наданого розрахунку тарифів на міські перевезення, на підставі п.2 ч.а ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком міської ради
 
ВИРІШИВ:
1.     Переглянути тарифи на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах та погодити:
1.1.   Оплату послуг за проїзд пасажирів у автобусах великої місткості на міських маршрутах - 1,00 грн. за одну поїздку.
1.2.    Оплату послуг за проїзд пасажирів у автобусах малої та середньої місткості (кількість посадочних місць до 23 осіб) на міських маршрутах – 1,25 грн. за одну поїздку.
1.3. Вартість місячних квитків на проїзд у міському транспорті – 70,0 грн.

2.    
Рекомендувати керівникам автопідприємств та головам асоціацій, які здійснюють пасажирські перевезення у місті:
2.1.    Посилити контроль за дотриманням графіків руху пасажирського автотранспорту на міських маршрутах.
2.2.    Дотримуватися умов договору на перевезення пільгової категорії населення.
2.3.    Продовжити роботу щодо оновлення рухомого складу міського пасажирського транспорту комфортабельними автобусами великої пасажиромісткості.

3. Відділу з питань економіки та транспорту управління розвитку території (Хомич Ю.І.):
3.1.   Посилити контроль за якістю надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах;
3.2.   Спільно з відділенням ДАІ з обслуговування адміністративної території Бердичівського району та автотехнічної інспекції м.Бердичева (Мельничук О.Я.) у травні-червні 2008 року провести аналіз відповідності кваліфікаційного рівня водіїв, які працюють на міських перевезеннях.
3.3.   Спільно з відділенням ДАІ з обслуговування адміністративної території Бердичівського району та автотехнічної інспекції м.Бердичева (Мельничук О.Я.), територіальним управлінням Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області (Свідзінський Л.С.) та керівниками міських служб радіотаксі у червні 2008 року провести нараду з питання ліцензування послуг з внутрішніх перевезень автомобільним транспортом на таксі.

4.   Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконкому від 19.07.07 №415 «Про погодження тарифів на перевезення пасажирів    автомобільним транспортом на міських маршрутах» та від 04.03.08 №134 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 19.07.07 №415 «Про погодження тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах».

5.    Це рішення  набуває чинності з  01 червня 2008 року .

6.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Онофрійчука С.П.


Міський голова
В.К. Мазур
TyTa