софосбувир купить Где заказать Загранпаспорт в Харькове? На сайте top-travel.com.ua недорого и быстро
Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

 
 




Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика



Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют



Бердичів-2007

 

 14 січня 2008 року в міському Палаці культури ім. О. А. Шабельника відбулось урочисте відзначення перемог, здобутків, досягнень бердичівлян 2007 року „Місто нашої долі” у таких напрямках:

 
НАПРЯМОК «Працею звеличені»
 
  • Хворостяний Григорій Харитонович – ветеран праці заводу «Прогрес», ведучий спеціаліст-аналітик технічного управління. Загальний трудовий стаж роботи в одному трудовому колективі – 55 років і 4 місяці.
  • Климчук Олександр Іванович – ветеран праці заводу «Прогрес», слюсар-сантехнік 5-го розряду міського палацу культури ім. О.А.Шабельника. загальний трудовий стаж – 55 років 4 місяці.
  • Яновський Юлій Якович – ветеран праці заводу «Прогрес», ведучий інженер-конструктор. Загальний трудовий стаж роботи 54 роки і 4 місяці.
  • Матвіцький Володимир Аврамович – ветеран праці заводу «Прогрес», заступник генерального директора з економіки, начальник спецвідділу. Загальний трудовий стаж роботи – 51 рік і 6 місяців.
  • Лозовий Анатолій Захарович – ветеран праці заводу «Прогрес», ведучий інженер управління виробничою і маркетинговою діяльністю, винахідник і раціоналізатор. Загальний трудовий стаж роботи – 51 рік і 4 місяці.
  • Руденко Володимир Федорович – постійно працює на Бердичівському пивоварному заводі, пройшовши шлях від пивовара до заступника директора. Загальний трудовий стаж роботи – 51 рік і 4 місяці.
  • Новіков Микола Васильович – інженер-конструктор випробувального цеху ВАТ фірми «Беверс». Загальний трудовий стаж роботи 54 роки і місяці.
  • Бугіра Степан Миколайович – 52 роки і 8 місяців постійно працює в котельні Бердичівського рафінадного заводу слюсарем ремонту котельного обладнання комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго».
  • Прошина Ліна Леонідівна – 51 рік і 11 місяців працює в Бердичівській центральній міській лікарні акушеркою пологового відділення та жіночої консультації. Нагороджена медаллю «Ветеран праці».
  • Дацкевич Ростислав Володимирович – ветеран праці, лікар-невролог вищої категорії, який 50 років і 4 місяці працює в Бердичівській центральній міській лікарні.
  • Гуменюк Марія Фадеївна постійно працює в Бердичівській центральній міській лікарні дільничною медичною сестрою тубдиспансеру, нагороджена медаллю «Ветеран праці». Загальний трудовий стаж роботи– 50 років і 4 місяці.
  
НАПРЯМОК   „Його величність Виробник”
 
  • ТОВ «Бердичівський пивзавод»,голова правління – Леон Романович Ліпецький
  • Бердичівський хлібозавод, голова правління – В’ячеслав Федорович Бурлака.
  • ТОВ «Сончік», директор – РІМАС МІКАЛАУСКАС.
  • ТОВ «Синтува і Ко», директор – Людмила Іванівна Тимошенко.
  • ТОВ «Тіс-Полісся», співзасновник – Павло Олександрович Списаренко.
  • ТОВ «Шкірзавод «ВЕЛЕС», директор – Володимир Іванович Цимбалюк.
  •  Людмила Чернецька – лауреат Восьмої щорічної поліської відзнаки «Срібна вежа-2007» у номінації «Виробництво», інженер-технолог з організації брючного виробництва філії ВАТ «Бердичівська фабрика одежі».
Кращі платники податків року:
  серед юридичних осіб до зведеного бюджету – ТОВ «Бердичівський пивзавод»  та  ДП «Ритм» ТОВ «РоСт»;
  до місцевого бюджету: ВАТ завод «Прогрес», ВАТ «Бердичівська фабрика одежі»;
   серед фізичних осіб кращими платниками податків визнано приватного підприємця Регіну Максимівну Верещак та  приватного  підприємця Сергія Анатолійовича  Коренівського.
 

 НАПРЯМОК   «До Ваших послуг!»

  • Роман Левицький (м’ясний павільйон ТОВ «Бердичів» на ринку «Привокзальний»);
  • Володимир Чорний (павільйон «М’ясце-сальце» ТОВ «Смакота» на центральному ринку);
  • Ігор Гаркін (торгово-офісний центр «Лимон»);
  • Оксана Томашевська (торгово-сервісний центр «Рейнфорд -електронікс»)
  • Ігор Мельник ( Магазин «Лабіринт» )
  • В’ячеслав Макаров (Салон-магазин «Меблі»)
  • Валентина Мазяр (маркет «Килимок»)
  • Надія Жолудь (Магазин «Світланка»)
  • Андрій Авер’янов, (Магазин «Колібріс»)
  • Михайло Недашківський (Магазин «Вікотек»)
  • Віктор Паньков (Магазин «Пан будівельник»)
  • Андрій Чернецький (Торгівельно-будівельний центр «Сучасне будівництво»)
  • Олександр Нехворовський ( магазин-салон «Автоцентр» ТОВ «Нове тисячоліття»)
  • Анатолій Кашпірук (Ресторан «Соло»)
  • Галина Захарчук, (Магазин «Автолідер»)
  • Сергій Орлюк, (директор першого в Бердичеві і єдиного в Україні приватного центру ветеринарної медицини «Айболит»)
  • Анатолій Ясенко та Єфим Бірман (клінічно-діагностична лабораторія та обладнання лікувально-діагностичного центру ТОВ «Векам»)
  • Віктор Барановський (стоматологічний кабінет «Віол дента»)
  • Дмитро Богодвід (отримано сертифікат на продаж і сервісне обслуговування автомобілів та розпочав роботу фірмовий магазин ЗАТ «Ладасервіс»).
  
 НАПРЯМОК «Розквітни, відродись, зрости!»

Протягом 2007 року в місті відремонтовано та реконструйовано п’ятнадцять з половиною тисяч квадратних метрів доріг, висаджено 236 саджанців дерев та 70 саджанців кущів;

Проведено капітальний ремонт покрівель двадцяти восьми житлових будинків загальною площею 17360 квадратних метрів, поточний ремонт покрівель загальною площею 1360 квадратних метрів.

Проведено капітальний ремонт житлового фонду, теплових та водоканалізаційних мереж на Червоній Горі на суму 3 мільйони грн.

Проведено капітальний ремонт трьох артезіанських свердловин, і що особливо приємно для усіх бердичівлян - відновлено будівництво фільтрувальної станції «Південна».

У 2007 році введена в експлуатацію довгоочікувана об’їзна дорога.

Побудована система водопостачання по вулицях Кіма, Трудовій, Комсомольській.

Завершена реконструкція системи управління вуличного освітлення міста. Проведена реконструкція вуличного освітлення та світлофорного об’єкта

Відремонтовано фасад спеціалізованої загальноосвітньої школи №8.

Замінено дві з половиною тисячі метрів газопроводу в районі «Цукрорафінадного заводу».

Відроджується будівельна галузь, заселено житловий будинок по вулиці Братів Міхеєвих, 2-А. Житловий фонд жеку №1 переданий на конкурсних засадах в обслуговування дочірньому підприємству «Ваш Добробут».

Перемога нашого міста в конкурсі з екологічного оздоровлення Житомирщини імені Кременицького серед міст та районів області.

Рішенням виконавчого комітету, затверджені проекти сучасних новобудов, рекомендованих містобудівною радою. Це житлові будинки на вулицях Чехова, Карла Лібкнехта, на розі вулиць Шевченка та Дзержинського, Торгівельно-офісні комплекси на площі Соборній, на Червоній Горі, на розі вулиць Свердлова-Луппова, на вулиці Фрунзе, тридцяти – річчя Перемоги та на Привокзальній площі.

У місті розпочато роботу з надання комунальних послуг із вивозу та утилізації побутових відходів ТОВ «Полісся-Екосфера», керівник Віктор Станіславович Колісниченко.

Справжнє квіткове диво з любов’ю дарує усім бажаючим бердичівлянка Любов  Володимирівна Гуральська.


НАПРЯМОК «Найкращі в освіті»

Науковці 2007 року:
·        Тамара Всеволодівна Семенюк, директор Бердичівської філії МАУП,   доктор наук в галузі соціології;
·        Ірина Сергіївна Семенюк, викладач політехнічного коледжу, кандидатфілологічних наук,
·        Тамара Василівна Бабійчук, викладач педагогічного коледжу, кандидат педагогічних наук.

Нагороджені відзнакою Міністерства освіти і науки:
·        Анжела Микитівна Цвєткова – нагороджена нагрудним знаком «А.С.  Макаренко»
·        Анатолій Васильович Присяжнюк – нагороджений нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»;
·        Катерина Миколаївна Швець – нагороджена нагрудним знаком «Софія Русова»;
 
Дипломи  І ступеня на обласній виставці «Сучасна освіта Житомирщини – 2007»:
·        Навчально-виховний комплекс №4, директор Жанна В’ячеславівна Ружинська;
·        Спеціалізована загальноосвітня школа №8, директор Валентина Василівна Адаменко;
·        Спеціалізована загальноосвітня школа №15, директор Ванда Генадіївна Івасюк

Педагоги міських закладів освіти:
  • Наталія Анатоліївна Гриченко, інформаційно-методичний центр управління освіти міськвиконкому;
  • Тетяна Миколаївна Носова, інформаційно-методичний центр управління освіти міськвиконкому;
  • Аліна Вікторівна Яценко, дошкільний навчальний заклад №7;
  • Алла Альфредівна Бентковська, загальноосвітня школа №1;
  • Інна Василівна Троц, міська гуманітарна гімназія №2;
  • Нінель Миколаївна Букій, навчально-виховний комплекс №3;
  • Віктор Феліксович Козінський, загальноосвітня школа №3;
  • Людмила Миколаївна Холодова; навчально-виховний комплекс №4;
  • Тетяна Василівна Осадча, навчально-виховний комплекс №4;
  • Антоніна Федорівна Гук, загальноосвітня школа №5;
  • Лариса Петрівна Беркут, загальноосвітня школа №5;
  • Тетяна Анатоліївна Буняк загальноосвітня школа №5;
  • Олена Ігорівна Самонова, загальноосвітня школа №6;
  • Тетяна Андріївна Білан, загальноосвітня школа №7;
  • Анелія Андріївна Гопчук, загальноосвітня школа №8;
  • Лариса Федорівна Андрієнко, експериментальна загальноосвітня школа №10;
  • Світлана Валеріївна Архипчик, експериментальна загальноосвітня школа №10;
  • Ірина Миколаївна Тарасюк, експериментальна загальноосвітня школа №10;  
  • Світлана Борисівна Лутай, експериментальна загальноосвітня школа №10;  
  • Руслана Наумівна Буріс, експериментальна загальноосвітня школа №10;
  • Наталія Іванівна Ананченко, загальноосвітня школа №11;
  • Олена Володимирівна Гринчук, загальноосвітній колегіум №14;
  • Наталія Костянтинівна Лєбєдєва, загальноосвітній колегіум №14;
  • Олена Павлівна Поліщук, загальноосвітній колегіум №14;
  • Алла Володимирівна Калінська, спеціалізована загальноосвітня школа №15;
  • Ірина Петрівна Петриненко, спеціалізована загальноосвітня школа №15;
  • Алла Валентинівна Лагута, спеціалізована загальноосвітня школа №15;
  • Анатолій Васильович Присяжнюк, загальноосвітня школа №17;
  • Аліна Валеріївна Цвєткова, загальноосвітня школа №17;
  • Борис Ілліч Смичок, центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • Тетяна Адамівна Пінчукова, центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
  • авторський КОЛЕКТИВ учителів математики, фізики та інформатики загальноосвітньої школи №12.

Переможці обласного етапу всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
  • Віталій Калиновський, НВК №4, перші місця в області з фізики, хімії, біології та  ІІІ місце на Всеукраїнському етапі з біології;
  • Наталія Сидорчук, перше місце в області з української мови і літератури,школа №1;
  • Тетяна Середюк, НВК №4 , перше місце в області та на Всеукраїнському етапі з української мови і літератури;
  • Андрій Савченко, ЕЗОШ №10, перше місце в області з основ економіки;
  • Микола Клопот, Анастасія Рудзей, школа №1, Каріна Числовська, НВК №4 – переможці олімпіади з російської та зарубіжної літератури.
  • Каріна Числовська, НВК №4 – переможниця обласного конкурсу з музичної літератури серед учнів музичних шкіл;
  • Олена Мельничук, ЕЗОШ № 10 - обласна олімпіада з географії;
  • Вікторія Хмельницька, Олег Шликов, гуманітарна гімназія № 2,  переможці обласної олімпіади з іспанської мови;  
  • Тетяна Дивак, міська гуманітарна гімназія № 2, перемогла на обласній олімпіаді з іспанської та російської мови;
  • Наталія Михалюк, педагогічний коледж, І місце на обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика;
  • Олег Синельников, НВК №4, І місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням за кращу дослідницьку роботу в номінації «Історія України і державотворення»;
 
Перші місця на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії наук України вибороли:
  • У секції «сільське господарство» - Юлія Басюк (Екологічний центр);
  • У секції «Комп’ютерні навчальні програми» - Павло Кантемір, школа №15, також отримав перемогу на Всеукраїнському етапі, відзначений стипендією Президента України на всі роки навчання у ВУЗі;

  • Стипендією Верховної Ради України на 2007-2008 навчальний рік  відзначений студент політехнічного коледжу Олександр Дабіжа.  
  • Рекордну кількість оцінок «12 балів» - 227 протягом року серед школярів міста отримала Наталія Лаврінчук, школа №12, 9-В клас;

Перші місця на обласному етапі конкурсу «Податки очима дітей»:
  • у номінації твір – Віктор Щепановський, НВК №4;
  • малюнок - Валентина Мельничук, школа №8;
  • витинанка – Олена Кас‘янюк, школа №10;
 
Переможницею обласного фестивалю–конкурсу учнівської молоді «Великодні дзвони» у номінації «Інструментальне мистецтво» (фортепіано) стала Христина Серебрякова, загальноосвітній колегіум №14.
 
Перші місця на восьмій обласній виставці юннатівської творчості «Барви Полісся»:
· у розділі «Вишивка і писанкарство» - гурток «Україночка» будинку дитячої творчості імені Олександра Разумкова», керівник – Кравчук Людмила Миколаївна;
· у розділі «Вироби з природних матеріалів» - творча лабораторія «Художник-майстер» будинку дитячої творчості імені Олександра Разумкова», керівник –  Алла Леонідівна Соломонюк.
Перше місце на Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Колосок» здобули учні школи №15 Інна Муренко, Ольга Онофрійчук, Ярослав Романов.
 
Обласний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно»
· у номінації «Об’єкти живої природи» здобула Анна Мазур, школа №5;
· у номінації «Фотопосмішка» - Олеся Швець, школа №1.
 
Перше місце на конкурсі фоторобіт «Оголошуємо тендер на гендер» за фототрилогію «Жіноча доля» здобув студент політехнічного коледжу Євген Мельников.
 
Команда учнів навчально-виховного комплексу №4 здобула перемогу на зональному етапі Всеукраїнських змагань «Крок до здоров‘я»
 
Перемогу на обласному етапі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України «Нащадки козацької слави»  здобула команда учнів НВК №4 (тренер Юрій Кузик).

Обласний конкурс «Космічні фантазії»
· у секції «Космічна історія» – Оксана Бойченко,
· у секції «Космічна філософія» - Юлія Мельничук, (керівник – Антоніна Станіславівна Гранківська).

Перше місце на обласному конкурсі «Повір у себе, і в тебе повірять інші»   здобула Ірина Бабіна школа №11.
 
І місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Столяр будівельний» виборов Денис Христиченко, будівельний ліцей.

Команда юних пожежних школи №5 перемогла на обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту (вчитель- Валентин Ганоль).

Перші місця на обласній спартакіаді з технічних видів спорту:
·  клас моделей «найпростіші авіамоделі» – Віктор Король, школа №15;
·  «повітряний змій на оригінальність» – Ярослав Петриченко, школа №15 (керівник – Олександр Петриненко).
 

НАПРЯМОК «Пізнавай, твори, перемагай!»

·  Абсолютні перші місця на обласній виставці-конкурсі «Декоративно-прикладна творчість» у секціях:
«Вироби з шкіри» здобули Анастасія Мельник (керівник – Глухова І.М.);
«Тісто» – Катерина Лещенко (керівник – Філімонова Л.М.);
«Розпис на склі» – Шалацька Ольга, також перемогла в обласному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії», напрямок – космічне мистецтво, секція образотворче мистецтво. Також Ольга здобула перше місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації   «декоративно-прикладне мистецтво (розпис на склі).
·  Перше місце на обласній виставці-конкурсі «Паперовий світ» «Об’ємна модель в техніці «оригамі» та абсолютну перемогу обласного гумантарного конкурсу «Космічні фантазії», напрямок «Космічне мистецтво, секція «Вироби з паперу» здобув Андрій Самійленко (керівник Самойленко Л.І.). Андрій також є переможцем обласного етапу-конкурсу «Податки очима дітей» у номінації «писанки».
·  перше місце на обласній виставці-конкурсі «Паперовий світ» за «Тематичні композиції на площині» здобула Тетяна Шилюк (Самійленко Л.І.);
·  перші місця обласної виставки-конкурсу «Паперовий світ»:
у секції «Витинанки» - Марина Ярославець;
у секції «Настінне панно» - Жанна Солодка;
у секції «Проекти художнього оформлення інтер’єру – Іван Штоюнда;
у секція «Вітальна листівка» - Анна Гарбарчук. Також Анназдобула перше місце на обласній виставці-конкурсі «Декоративно-прикладна творчість», секція «Розпис по дереву» (керівник Філімонова Л.М.).
·  І місце на обласній виставці-конкурсі «Декоративно-прикладна творчість»
у секції«Соломка» – Юлія Філімонова (керівник Філімонова Л.М.);
у секції «Глина» – Анна Наконечна (керівник Глухова І.М.)
·  І місце на обласних авіамодельних змаганнях у класі моделей для закритих приміщень (літаки) – Олег Мяснянкін (керівник Смичок А.І.);
·  Перші місця на обласній виставці-конкурсі «Великодні писанки» здобули Валентина Мазеїна та Катерина Сальникова (їх керівник Сальнікова О.Є.);
·  переможець Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» в секції «виріб з тканини» – Алла Захарчук (Самойленко Л.І.);
·  І місце на обласній виставці-конкурсі у напрямках:
«початкове технічне моделювання» – Дарія Юрченко (керівник Самойленко Л.І.);
«динамічна іграшка» – Ольга Левченко (керівникЯковлева Н.А.);
«Електронні іграшки» – Віктор Фролов (керівник Сальнікова О.Є.)
·  Перші місця на обласній спартакіаді з технічних видів спорту отримали:
у секції найпростіші судна – Віталій Щепанівський, керівник (Криворучко Є.Г.);
у секції найпростіші авто – Богдан Дмитрук, Олександр Яремчук, Володимир Басюк, який також є абсолютним переможцем на обласній виставці-конкурсі в напрямку «Початкове технічне моделювання» (керівник Спрінчан Г.М.).
·  перше місце на обласних змаганнях з швидкісного радіо конструювання – Віталій Ковтонюк (керівник Смичок Б.І.)
·  Абсолютний переможець обласного конкурсу на краще володіння персональним комп’ютером та призер Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій та ВЕБ-дизайну – Богдан Пухальський.
·  третє місце наВсеукраїнському конкурсі «Мирний конкурс» – Євгенія Тарасюк (керівник – Гранківська А. С.);
·  третє місце на Всеукраїнських змаганнях з початкового технічного моделювання (теоретичний залік) – Іван Перебійчук (керівникСпрінчан Г.М.)
·  «Читач року»:
дитяча бібліотека – Роман Іжевський, школа №11, який протягом року прочитав 107 книг;
бібліотека для дорослих – Лілія Найфільд, яка прочитала 265 книг.
 
 
 НАПРЯМОК «Найкращі в культурі»

·  Народний аматорський духовий оркестр ВАТ „Бердичівського машинобудівного заводу „Прогрес” – Гран-прі обласного конкурсу духових оркестрів та свята духової музики (художній керівник  і диригент   оркестру – Заслужений працівник  культури України - А.Тєтьоркін);
·  Зразковий аматорський ансамбль танцю „Яворочок” міського Палацу культури імені Олексія Андрійовича Шабельника – переможці  Другого Всеукраїнського фестиваля хореографічного мистецтва імені Павла Вірського (керівники: І.Назаренко та Ж.Кабанчук);
·  Зразковий ансамбль народного танцю „Радість” Будинку дитячої творчості ім.Олександра Разумкова:
– Гран-прі Восьмого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості «Барвистий віночок» (Т.Самойленко, З.Ризванюк, О.Ризванюк);
– перше місце у Другому Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва імені Павла Вірського;
·  фольклорний ансамбль «Бердичі», міського Палацу культури імені Олексія Шабельника – І місце в обласному конкурсі хорової пісні пам’яті   Анатолія Пашкевича «Мамина вишня» (керівник Ю.Вялов);
·  Народна аматорська циркова студія «Диваки» міського Палацу культури імені Олексія Андрійовича Шабельника (керівник – С.Бардадимова) – шість перших місць та медаль на Міжнародному фестивалі естрадно-циркових дитячих і юнацьких колективів «Понтійська арена» у номінаціях:
–  «Акробатичний етюд» - Валерій Волинець та Катерина Печківська;
–  «Акробатичний дует» - Катерина Дзюбенко та Катерина Печківська;
–  «Еквілібристика» – Максим Вахницький;
–  «Повітряна гімнастика» - Катерина Печківська та Олена Олійничук;
–  у категорії «Професіонали» – Валерій Волинець та Ігор Гурковський;
–  у авторській програмі – Народна аматорська циркова студія «Диваки»
·  учасниця циркової студії «Жанр» ЗОШ №5 Катерина Малашина – дипломант першого ступеня Міжнародного фестивалю дитячих та молодіжних циркових колективів шкіл та виконавців у м.Луганську;
·  циркова студія «Жанр» школи №5 (керівник Герасименко П.М.):
–  Гран-прі ІІ Всеукраїнського фестивалю сценічних мистецтв «Київська студентська весна-2007»,
  Гран-прі Міжнародного фестивалю циркових мистецтв «Понтійська арена-2007» (м.Севастополь)
  Почесне звання «Зразковий художній колектив»
·  Анна Волотовська, солістка Зразкового ансамблю фольклорного співу „Вінець” Будинку дитячої творчості імені Олександра Разумкова – І місце на обласному конкурсі «Великодні візерунки»;
·  Зразковий ансамбль фольклорного співу «Вінець» Будинку дитячої творчості ім.Олександра Разумкова (керівник Куліченко Л.) – І місце на регіональному фестивалі дитячої творчості «Лелеченьки»;
·  тріо Зразкового театру пісні «Краплинки» Будинку дитячої творчості імені О.Разумкова (керівник – Вялова О., концермейстер – Морозова О.) – І місце на регіональному фестивалі дитячої творчості «Лелеченьки»;
·  Владислав Лисюк, учень музичної школи (клас викладача Анатолія Рекретюка) – І місце в обласному конкурсі учнів музичних шкіл по класу ударних інструментів;
·  Олександр Гаврилюк, випускник педагогічного коледжу (викладачі –Остапюк Н. та Зеленянська Л.) – два Золоті дипломи та Гран Прі Шостого Всеукраїнського юніорського конкурсу вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, який проходив у м.Ніжині в категорії В (вокал, фортепіано);
·  керівник народного молодіжного жіночого хору педагогічного коледжу – Ліна Зеленянська та керівник хору викладачів педагогічного коледжу Василь Пупін - перші місця на обласному конкурсі духовної музики «Аве Марія» у номінаціях «жіночі хори» та «мішані хори» (керівник – Олена Вялова, концермейстер – Ольга Морозова);
·  вокальне тріо «Віола» міського Палацу культури імені О.А.Шабельника: Вікторія Петренко, Людмила Гранковська, Валентина Бабич, (керівник колективу – Вікторія Петренко) – І місце в обласному конкурсі духовної музики «Аве Марія» та Почесне звання «Народний аматорський колектив».
·  Олена Володимирівна Петрівська, директор міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича – переможець обласного конкурсу професійної майстерності, володар Відзнаки обласного управління культури і туризму «Золоті джерела» у номінації «Кращий директор міського Будинку культури» та звання «Кращий працівник культури Житомирщини» 2007 року.

  НАПРЯМОК «Бердичів - муза для митця»

·  Сергій Костюк, студент педколеджу – переможець конкурсу відеоверсій «Тобі, Бердичеве, з любов’ю»;

·  Переможці конкурсу учнівської творчості (поезія) «Бердичеве мій»

  у номінації «поезія» - Марія Мариняк, учениця школи №10;

  у номінації «пісенна поезія» - Юлія Сорока, школа №17;

·  Олена Стецюк, учениця художньої школи (викладач – Гаркіна І.) – друге місце на Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Моє рідне місто»;

·  Тетяна Ігнатенко, солістка міського Палацу культури імені О.А.Шабельника – випустилаперший сольний аудіоальбом «На крилах долі»;

·  Сергій Ігнатенко – керівник проекту Першого аудіоальбому пісень про рідне місто «З любов’ю до Бердичева»;

·  Олекса Ризванюк – призер Міжнародного інтернет-конкурсу «Мала Батьківщина» за фільм «Наше місто-саме краще місто на землі»;

·  Тетяна Островщук, редактор студії новин ТРК «ВІК»– лауреат Восьмої щорічної поліської відзнаки «Срібна вежа-2007» у номінації «Засоби масової інформації»;

·  Анатолій Горобчук та Василь Котов – автори проекту збірки компакт-дисків «Антологія Бердичева – 2006»;

·  Валерій Мельников, член Національної спілки фотохудожників України – перемога на обласному фотоконкурсі «Рідний край, моє Полісся», номінація«Жанрові сцени»;

·  Альфред Рущиць – керівник проекту Бердичівської міської фільмотеки «Ветерани Великої Вітчизняної війни розповідають»;

·  Олесь Коляда, видатний бердичівлянин, відомий поліський   композитор і співак видав тематичні авторські аудіоальбоми ліричних пісень «Уклін матерям», «Мисс жена», та однойменнні збірки пісень.

                               
НАПРЯМКИ «Кращі в спорті» та «Кращі в Україні» (по спорту)

·   Людмила Коваленко, студентка педагогічного коледжу (тренер Гаврилюк О.)

   І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні (м.Суми) біг 1500 м;

   І місце на змаганнях з легкої атлетики IV Універсіади Житомирщини серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, біг 800 м;

   І місце на Відкритих обласних змаганнях з легкої атлетики;

    І місце на Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу (м.Цюрюпінськ);

    І місце на Літніх спортивних іграх Житомирщини з кросу;

    І місце на Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, біг 8000 м (м.Біла Церква);

    ІІІ загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи серед Юніорів (Іспанія) у складі збірної команди України.

·  Наталія Гапчук (тренер – Заслужений тренер України Олександр Михальченко):

     місце з міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів України, Польщі, Німеччини, Білорусії (м.Спала, республіка Польща);

    І місце з Міжнародних змагань «Зірки двадцять першого століття у Москві;

    ІІ місце з Міжнародних змагань «Меморіал Дячкова та Озоліна» (м.Москва);

    І місце з Міжнародних змагань «Кубок надії», (м.Москва);

    І місце з Міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів України, Росії, Білорусії, Латвії, який проходив (м. Могильов, Білорусь);

     ІІ місце з молодіжного чемпіонату України (м.Ялта);

     І місце з Міжнародного турніру зі стрибків у висоту пам’яті Дем’янюка (м.Львів);

     І місце з чемпіонату України серед юніорів (м.Миколаїв);

·   Іван Кабанчук (тренери – Сікорський О., Ананьєв В.)

    І місця на Дев’ятому Міжнародному турнірі з боксу серед юніорів на призи чемпіона двадцять шостих Олімпійських ігор Володимира Кличка та на Міжнародному турнірі з боксу пам’яті Аксьонова;

     ІІ місце на Міжнародному турнірі з боксу у складі збірної команди України (м.Баку).

·  Дмитро Шлапак (тренер Антонова Л.) – три перших місця на Чемпіонаті України з плавання серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

·   Андрій Воронюк (тренер Лонський І.) – І місце на чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву (м.Харків) у двоєборстві (стрибки у висоту та біг на 60м).

·   Антон Саєвич (тренер – Михальченко О.):

   І місце на Міжнародному турнірі зі стрибків у висоту пам’яті О.Дем’янюка (м.Львів);

    І місце на Міжнародних змаганнях «Зірки двадцять першого століття у (м.Москва);

    ІІІ місце на Міжнародних змаганнях «Меморіал Дячкова та Озоліна» (м.Москва);

     ІІ місце на Міжнародних змаганнях «Кубок надії» (м.Москва);

·      Олена Піддубна (тренер Шеремет С.) – І місце на Міжнародному турнірі зі стрибків у висоту пам’яті О.Дем’янюка (м.Львів).

·      Максим Жовноватюк (тренер Михальченко О.) – ІІІ місце на чемпіонаті України серед юнаків та перше місце на на Міжнародному турнірі зі стрибків у висоту пам’яті Дем’янюка (м.Львів).

·       Олександр Каськевич (тренер Шеремет С.):

     І місце на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Стрибунець – 2007»;

      ІІ місце на чемпіонаті України серед юнаків (м.Миколаїв);

      І місце на чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву.

·   Олексій Рустаєв (тренер Шеремет С.) – І місце на чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву (м.Вінниця).

·    Ернест Мардоянц (тренер Віктор Азізов) – І місце на Чемпіонаті України з рукопашного бою серед юнаків (м.Кіровоград).

·    Анастасія Пічугіна (тренер Горленко Ю.) – І місце на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби (м.Біла Церква)

·     Маша Ісаєва (тренер Горленко Ю.) – І місце на Першості області в залік Спартакіади школярів з вільної боротьби.

·     Команда викладачів педагогічного коледжу (тренер Антонюк В.) – І місце у змаганнях з волейболу Четвертої Спартакіади Житомирщини серед працівників Вищих навчальних закладів першого-другого рівнів акредитації.

·    Команда дівчат педагогічного коледжу (тренер команди Антонюк В.) – І місце у змаганнях Сьомої універсіади Житомирщини серед Вищих навчальних закладів першого-другого рівнів акредитації;    

·    збірна команда дівчат педагогічного коледжу (тренер команди Антонюк В.) – І місце на обласних змаганнях з плавання серед Вищих навчальних закладів першого-другого рівнів акредитації;

·    студентки педагогічного коледжу Людмила Коваленко та Вікторія Ярощук (тренер команди Антонюк В.) – І місця на обласних змаганнях з шахів серед Вищих навчальних закладів першого-третього рівнів акредитації;

·    збірна команда жінок з баскетболу (тренер Пушкарьов В.) – І місце на Третіх Літніх спортивних іграх Житомирщини.

·     Наталія Зотько, член збірної команди України серед кадетів (тренер Пушкарьов В.) – кращий гравець Чемпіонату України з баскетболу 2007р.

·     Катерина Паляничко та Орина Лисюк – ІІ місце у складі збірної України з баскетболу на Чемпіонаті Європи (Італія).

·     збірна команда міста з баскетболу серед школярів (тренер – Кузик Ю) – перемога на Спартакіаді школярів Житомирської області 2007-2008-их навчальних років.

·      І місце на чемпіонаті області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат – Сергій Куцан  віндивідуальному заліку, а також в парній грі Назар Семененко та Сергій Куцан (тренер Іщук В.)

·      Олександр Підгорчук, директор Дитячо-юнацької спортивної школи міста Бердичева: І місце на Чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги Житомирської області.

·      збірна команда школярів міста – Перші місця на Спартакіаді школярів області з футболу 2006-2007, 2007-2008 навчальних років.

·      збірна команда міста з футболу серед дівчат (тренер – заслужений працівник к фізичної культури і спорту України Керносенко В.) – І місце на Спартакіаді школярів області.

·      команда учнів школи №15 (тренер Малькова С.) – ІІ місце на регіональному етапі Всеукраїнського шкільного чемпіонату з футзалу «Ді-джус гол 2007» серед учнів загальноосвітніх шкіл (м. Київ).

·      команда юнаків 1995 року народження (тренер Гуменюк А.) – ІІ місце на Міжнародному турнірі з футболу міст-побратимів (м.Явір, Польща).

·     Михайло Галієв, Сергій Еннс, Лілія Карчевська, Мирослав Грінчишин, Дмитро Питльований – І місця на Третіх Літніх спортивних іграх Житомирщини з кікбоксінгу.

·     Лілія Карчевська – третє місце Чемпіонату України з рукопашного бою та друге місце на Третіх Літніх спортивних іграх України.

·      Дмитро Вікарій, Михайло Галієв, Мирослав Грінчишин (тренер Коденський О.) – Перше місце на Третіх Літніх спортивних іграх Житомирщини з рукопашного бою.

·     Айк Аветісян та Дмитро Процак – І місце на Першості України з боксу серед кадетів 1992-1993 років народження.

·     Денис Григорян, Сергій Ярандін, Айк Аветісян та Дмитро Процак (тренери: Сікорський О., Ананьєв В., Сікорський О. (молодший)) – І місця на Всеукраїнському турнірі з боксу серед кадетів у місті Конотопі.

·     Володимир Матвійчук – ІІ місцеМіжнародного турніру з боксу на призи братів Кличко.

·     Ігор Сікорський – ІІІ місце Міжнародного турніру з боксу на призи братів Кличко.

·      Катерина Базилевська – ІІ місце на Чемпіонаті України з боксу серед жінок, який проходив у Ковелі.

·      Марина Бризицька (тренер Будова Л.) – Перше місце на Міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики.

·      Ірина Колесник (тренер Будова Л.) – виконала норматив«Майстер спорту України» зі спортивної гімнастики.

·     Олег Гайдамаченко – ІІ місце на чемпіонаті України з кільцевих авто гонок.

·     Володимир Коваль та Денис Крошняков (тренер Романюк В.) – І місця на Першості області серед вищих навчальних закладів першого – другого рівнів акредитації з шахів.

·     Зорина Іргашева та Валерій Карасенко (тренер Квятковський Г.) – І місця чемпіонату Житомирської області з шахів серед юнаків та дівчат.

·     Костянтин Рудницький (тренери: Латюк А. і Шаверський В.) – І місце на Першості області серед вищих навчальних закладів першого- четвертого рівнів акредитації з плавання.

·     Микола Буба, Олександра Кузик та Валерій Шепель – І місця на першості області в залік Спартакіади школярів Житомирської області з плавання.

·     Дарина Антонова, Олександр Буба та Олександр Бачинський – І місця на обласних змаганнях з плавання.

·     Геннадій Резник (тренер Лонський І.):

     І місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед ветеранів (м.Кривий Ріг) з результатом – 223 у ривку;

     І місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту;

     перемога на Других Веукраїнських спортивних іграх серед ветеранів гирьового спорту м.Київ;

     перемога на Чемпіонаті України з гирьового двоборства серед ветеранів спорту.


НАПРЯМОК «Милосердя-категорія вічна» 

Олександр Гарієвич Хохлов – донор року, лікар  загальної практики ЦМЛ, протягом року здав 2350 мілілітрів крові.

Тетяна Федорівна Іщук, фельдшер вищої категорії станції швидкої допомоги центральної міської лікарні – І місце на конкурсі професійної майстерності медичних сестер Житомирської області;

Володимир Тарасович Кравченко, редактора газети «Земля Бердичівська» – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Соціальний журналіст».

Віталій Вікторович Сівко – фіналіст Дев’ятого Всеукраїнського конкурсупідприємницької діяльності серед молоді у номінації «Соціальний проект» із бізнес-планом «Всеукраїнський медико-генетичний центр «Хвиля життя».

Євгеній Олександрович Франчук – богатирроку, який народився вагою 4 кг 990 грн. і довжиною 60 см.

Віталій Миколайович Грубський лікаря вищої категорії, завідуючого акушерським відділенням центральної міської лікарні – протягом року прийняв найбільше пологів – 235.

100-літні ювіляри:

 Василь Дмитрович Комаров, який народився 4 січня 1907 року, учасник війни, інвалід ІІ-ї групи, має 16 медалей та 2 ордени;

  Пилип Афанасійович Бісеров, який народився 3 жовтня 1907 року, підполковник ветеринарної служби у відставці, інвалід війни першої групи, нагороджений багатьма відзнаками, серед яких – Орден Червоної Зірки, медаль «За перемогу над Німеччиною 1941-1945 років»

   НАПРЯМОК «Славімо рідне місто»

· «Заслужений працівник культури України» – Анатолій Григорович Тєтьоркін, керівник духового оркестру ВАТ завод «Прогрес»;


·  
Заслужений тренер України» - Пушкарьов Валерій  Михайлович, тренер ДЮСШ;


·  
«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України – Керносенко Володимир Броніславович, тренер-викладач ДЮСШ;


·   
«Заслужений працівник промисловості України» - Лінчик Григорій Антонович, голова правління ВАТ «Бердичівська фабрика одежі»;


·   
«Мати-героїня» - Пилявець Наталія Леонідівна, мати 9 дітей;


·   
Грамота Верховної Ради України:

  Толочко Василь Іванович, секретар Бердичівської міської ради;

  Ліпецький Леон Романович, голова правління ТОВ «Бердичівський пивзавод»;


·  
Грамота Президента України та бойовий прапор – 26 артилерійська бригада;

·  Орден «За заслуги» ІІІ ступеня – Сітак Олександр Петрович, президент товариства «Бердичівська солодова компанія»


· 
Мазур Василь Костянтинович, міський голова м.Бердичева:

   Орден «За заслуги» ІІІ ступеня;

   Орден Св.Григорія Великого І ступеня;

   Диплом «КРАЩИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА» Житомирщини 2007 р.

 

 

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa