Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют14-07-2015

Бердичів отримає 6 мільйонів гривень з державного бюджету на реконструкцію театру

Сьогодні зранку мер нашого міста Василь Мазур скликав терміновий виконком для вирішення нагального питання. Питання це стосувалося державних коштів, які місто планує отримати в якості субвенцій.

Наразі триває програма соціально-економічного розвитку області, в тому числі нашого району. Згідно з планом цієї програми місто Бердичів розраховує отримати кошти з державного бюджету на два колектори і каналізаційно-насосну станцію в районі цукрово-рафінадного заводу, на реконструкцію школи Лонського та на реконструкцію театру. З останнього питання Василь Мазур зв’язувався з заступником Міністра регіонального розвитку, який повідомив, що для того, щоб отримати 6 мільйонів гривень, потрібно терміново затвердити проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтно-відновлювальних робіт, загальна сума якої становить 18 484 770 гривень. Тож члени виконкому одноголосно підтримали проект рішення, і відповідальний працівник в терміновому порядку направив цей документ в Міністерство.

І раз вже члени виконкому зібралися, було вирішено розглянути й інші поточні питання, як то надання адресної допомоги, продовження робіт по влаштуванню велосипедних доріжок (хоч їх і критикують мешканці міста в мережі Інтернет), укріплення пандусів для інвалідів та мам з візочками, надання житла для переселенців зі сходу країни, спрощення надання субсидій, про прийняття на квартирний облік, в тому числі сімей загиблих учасників АТО, та багато інших.


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa