Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют10-07-2015

Бердичів розвантажують на митницях

Нещодавно до нас надійшла інформація, як наші бердичівляни добираються в Росію. У такий складний період для нашої країни, охочих завітати у російські краї стало набагато менше. Та все ж, у кого там живуть родичі, пустує будинок або є робота, вони збираються і їдуть. Що ж з собою брати? У будь якому випадку, беремо продукти харчування, чи для себе, чи для родичів, як гостинець.

Ми є українцями, тому для нас поняття взяти продукти, означає набити ними цілу автівку. Підготувалися у дорогу, можна вирушати.

Доїжджаючи до російської митниці, звичайна картина – черга. Тягнеться вона дуже довго, ну звичайно ж, поки розвантажать всі машини. Під’їжджаючи ближче можна побачити як люди носять ящики, сумки, складають на купи. Хтось виливає пиво під деревами, хтось пригощає стоячих у черзі абрикосами.

Митники сказали: «Путин запретил ввозить продукцию в Россию, оставляйте все здесь». Звичайно ще й їдуть українці, вони з труднощами їх самих пропускають, а тут разом з ними повне авто харчів.

Зі слів однієї сім’ї, яка нещодавно повернулась на Бердичівщину з Росії, їм було досить важко, бо мало того, що все, що везли, лишили там, то ще й не хотіли пропускати дружину, бо це громадянка України. А сам Чоловік громадянин Росії, він зробив там скандал й сказав, що його дружина поїде з ним і крапка. Зрозуміло, що таким чином, митники, не пропускаючи українців, гребуть з них гроші за пропуск. В цьому випадку, нічого їм не заплатили. І сім’я, розвантажившись раніше, ніж думали, з однією головкою часника у кишені жінки, рушили далі.

Тож ті хто збирається в «путь-дорогу» до Росії, можете з собою нічого не брати, а якщо взяли, то по дорозі все з’їсти та випити.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa