Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют09-07-2015

У спеку м’ясо у Бердичівському павільйоні продають без холодильників

Кожен знає, що сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки сьогодні можна придбати на нашому Бердичівському базарі у павільйоні. Тут, як завжди, продають вдосталь молочних та м’ясних продуктів. Та на превеликий жаль, без холодильників.

Здебільшого люди із села приїжджають сюди продавати свій товар. Звісно, що прибувають вони вдосвіта, щоб усе розкласти та зайняти місце. Так, це ж продається домашнє м’ясо, без всякої хімії, натуральний продукт. Влітку панує така спека, а те м’ясо лежить на прилавках аж до обіда. Зрозуміло, що воно вже далеко не свіже, і має злегка неприємний запах, а найстрашніше те, що на м’ясо постійно сідають мухи. Багато покупців закривають на це очі або можливо їм байдуже, що вони купують вже «підігріте» м’ясо зі спеціями.

Що залишається робити, у будь-якому випадку, ми не підемо купувати м’ясо до супермаркетів, бо на нього, навіть мухи не сядуть. Тож наше рішення: купуємо таку продукцію у павільйоні. Слід пам’ятати, що здійснювати покупку треба вранці, м’ясо ще не відійшло після домашнього холодильника та має «здоровий» вигляд. Будьте обережними, бо це ваше здоров’я та гроші.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa