Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют08-07-2015

Бердичівські військові опановують нові професії

 

У Бердичівському гарнізонному Будинку офіцерів днями розпочались безкоштовні двомісячні курси за спеціальностями «Комп’ютерний дизайн» та «Апаратура і радіозв’язок». Вони призначені для військових26 -ї артбригади, які планують у майбутньому звільнятись у запас або у відставку зі служби в лавах ЗСУ.

Проведення навчального курсу стало можливим завдяки міжнародній програмі НАТО-Україна, яка передбачає, в тому числі, професійну та соціальну адаптацію військових. Фінансування цього довготривалого проекту відбувається за кошти Північноатлантичного Альянсу: оплачується праця викладачів, безкоштовно надаються підручники та методичні посібники.

За словами Анатолія Гапеєва, менеджера Хмельницького центра по перепідготовці та адаптації військовослужбовців, який проводив перше заняття в одній з груп, на даний момент з особового складу 26-ої артбригади відібрано дві групи по 25 осіб.
Заняття, що тривають п’ять днів на тиждень протягом кількох годин, проходять на базі гарнізонного Будинку офіцерів, технічного ліцею, а також в приміщенні одного з комп’ютерних клубів, орендованому на певний час. Подаватимуть матеріал та прийматимуть іспити у своїх студентів викладачі Хмельницького національного університету.

Свої знання люди, які закінчать курси, повинні підтвердити і на практиці, склавши дизайнерське портфоліо та продемонструвавши працюючу модель охоронної системи. По завершенню курсів всі слухачі отримають сертифікат міжнародної програми та свідоцтво державного зразка, яке, можливо, дасть змогу будувати свою кар’єру у новій сфері.


РІО Бердичів

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa