Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют08-07-2015

В Бердичівському районі одними з перших розпочали жнива

У приватних сільгосппідприємствах області розпочалися жнива. На сьогоднішній день вже 9 районів включилися в обмолот ранніх ярих зернових і зернобобових культур. Головне те, що погодні умови сприяють аграріям.

Зараз у районах надзвичайна спека, тому цьогорічні жнива в області розпочалися на 10 днів раніше. Під зерновими у всіх категоріях господарств 342,6 тисяч гектарів, що на 2,5 тисячі більше ніж у минулому році. Зараз розпочався обмолот ранніх зернових і зернобобових культур під якими 183,4 тисячі гектарів.

На обласних сільгосппідприємствах жнива тривають вже 7 днів. Обмолочуються площі під ріпаками, озимим ячменем, озимою пшеницею та горохом.Станом на сьогодні в області скошено і зібрано ранні зернові та зернобобові на площі 1040 гектарів і намолочено вже 5,8 тисяч тонн зерна. Середня врожайність по області 41,7 центнерів зерна з гектара, а цей показник на 6 центнерів більший ніж у минулому році.

Хорошу врожайність дає озимий ячмінь, який намолочують в середньому по 44 центнери зерна на круг, ріпаку по 27,5 центнерів та озима пшениця, яку зібрано лише на площі 110 гектарів по 28 центнерів зерна.

В Бердичівському районі одними з перших розпочали жнива. Обмолот ранніх зернових, зернобобових і технічних культур проходить зранку до пізнього вечора, поки не впаде роса.

А ось по врожайності на сьогодні першість у Попільнянському районі, де в середньому з кожного гектара збирають по 61-му центнерів зерна, у Андрушівському по 49,1 центнеру і в Баранівському по 46.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa