Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют07-07-2015

Партійці у Бердичеві вводять цензуру ЗМІ

Збіг чи закономірність — не відомо. Але факт лишається фактом — у Бердичеві припинено продаж двох місцевих газет у мережі магазинів, які належать одній із депутаток районної ради (газети реалізовувалися там вже багато років). Причини такого кроку адміністрація не пояснює: просто сказали уповноваженим особам магазину — більше не брати ці газети на реалізацію. Це відбулося одразу після того, як у обох газетах вийшла публікація, у котрій йшлося про всеукраїнського лідера партії, до складу якої входить і ця депутатка. 

Нещодавно ця жінка з гнівною критикою виступала на сесії районної ради на адресу нашої редакції стосовно публікації про добровільні об’єднання громад. Правда, вже потім, у кулуарах, чесно зізналася — саму статтю вона в очі не бачила, “але ж треба було щось говорити”. 


Донедавна депутатка очолювала районний осередок своєї партії, але потім програла внутрішні вибори. Правда, нещодавно знову повернулась на політичний Олімп: на згаданій сесії районної ради вона повідомила про те, що фракція провела перереєстрацію. Попередній очільник фракції заяви про новий вступ до об’єднання не подав. Відтак — вона знову стала головою.

Ми поки не називаємо ні імені жінки, ні назви партії, аби уникнути звинувачень у антирекламі. Дочекаємось офіційних пояснень...


Бердичів NEWS

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa