Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют03-07-2015

У Бердичеві відкрили центр безоплатної вторинної правової допомоги

Цими вихідними Бердичів разом з Україною відзначав День Конституції. Цей документ гарантує кожній людині захист її прав і свобод. Адже кожна людина хоче , щоб її рідна країна піклувалась про неї та забезпечувала не тільки законодавчою базою, але й функціонування цієї бази у реальному, повсякденному житті. Одним з кроків назустріч людям стало ухвалення Міністерством юстиції рішення про створення місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які розпочнуть свою роботу з 1 липня.

В Україні вже створено понад сто таких центрів у всіх регіонах. Розбудова місцевих центрів наближає послугу безоплатної правової допомоги до кожної конкретної людини і, насамперед соціально незахищених громадян. Один з них відкриє свої двері в Бердичеві на початку липня. З нагоди відкриття центру безоплатної вторинної допомоги, у РАЦСІ відбувся круглий стіл за участю голів районних рад, селищних та міських голів, керівного складу управління Юстиції у Житомирській області. Запрошеним посадовцям з Бердичева, Андрушівського, Любарського, Попільнянського, Романівського, Ружинського та Чудівського районів, Дмитро Красовський, директор місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розповів про роботу закладу.

Зокрема, він повідомив, що основна мета центру – надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги. Її, в першу чергу, надаватимуть для найбільш вразливих верств населення, в тому числі особам з мінімальним доходами, дітям-сиротам, вимушеним переселенцям, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих та іншим категоріям громадян. Вторинна безоплатна правова допомога включає в себе захист обвинуваченого, здійснення представництва інтересів осіб у судах, інших державних органах, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру.

Всього на Житомирщині створено 4 центри з безоплатної вторинної правової допомоги: у Бердичеві, Житомирі, Коростені та Новоград-Волинському. До бердичівського центру звертатимуться люди, які проживають, або зареєстровані в місті, Бердичівському, Андрушівському, Любарському, Попільнянському, Чуднівському та Ружинському районах. Прийом громадян Бердичівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги тимчасово здійснюється за адресою: м. Бердичів вул. Житомирська, 43 кабінет №4 (приміщення місцевого ДРАЦС). Години прийому: Пн.-Чт. 9:00 – 18:00; Пт. 9:00 – 17:00; Обідня перерва: 13:00 – 14:00.


РІО БЕРДИЧІВ
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa