Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют03-07-2015

У Бердичеві продовжили дію пільг сім’ям учасників АТО

На черговій сесії міської ради у Бердичеві депутати прийняли рішення продовжити до 30 вересня нинішнього року дію рішення виконкому від 29 серпня 2014 року №352.

Ще наприкінці літа минулого року у Бердичеві було вирішено звільнити від плати за житлово-комунальні послуги сім’ї учасників АТО та родини загиблих героїв, які брали участь в антитерористичній операції. Те рішення (№352), правда, має обмежений термін дії — до встановленої виконкомом дати або ж офіційного завершення АТО. Щоразу, при спливі встановленого строку, члени виконкому, а потім і депутати міської ради, повертаються до цього питання і вже кілька разів продовжували строк звільнення від плати за послуги ЖКГ.

Відзначимо, що рішення депутатів має обов’язковий характер для комунальних підприємств і носить рекомендаційний характер для підприємств, над якими місцева влада не повноважна, на зразок обленерго та газового господарства.


Бердичів NEWS
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa