Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют26-06-2015

Юлія Лефтер буде презентувати ініціативи міста Бердичева на міжнародному конгресі в Києві

Об’єднання урбаністів та активістів культури спільно з міністерством закордонних справ проводить дводенний Конгрес в столиці, де будуть учасники з різних куточків нашої держави та спеціальні закордонні гості.

Програма заходу передбачає відокремлення урбаністичних викликів, можливостей розвитку міст та позитивних проектів в містах. Найбільш успішні проекти, які вже вдалося реалізувати у Львові, Харкові, Одесі, Кривому Розі та Бердичеві.

“Найбільші виклики Бердичева – це відтік молоді та байдужість містян, які тягнуть за собою економічне занедбання та припинення розвитку міста. Натомість безпрецедентні організації та особистості Бердичева щодня працюють над зміною парадигми. От ці проекти я і буду презентувати. Це арт студія “Різома” Анатолія Залевського, “Французький Альянс”, Молодіжний клуб “Самопоміч”, Бердичівський кінофестиваль імені Ф.Горенштейна “Зоряне містечко”, Асоціація пам’яті життя Бальзака та Ганської” та інші успішні приклади”-поділилася Юлія Лефтер.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa