Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют22-06-2015

Лише Бердичів звернувся до Інституту національної пам’яті щодо перейменування вулиць

«Бердичів діловий» уже повідомляв про перейменування вулиці у місті Бердичеві та про звернення до Українського інституту національної пам’яті.

Так от, Бердичів – одне єдине місто в Житомирській області, яке надіслало звернення до Українського інституту національної пам’яті щодо перейменування вулиць. Повідомляє Житомир.info.

Про це розповів начальник відділу аналізу регіональних особливостей та політики національних меншин Українського інституту національної пам’яті Богдан Короленко.

«Поки що одне єдине місто Бердичів із Житомирської області, яке надіслало до нас перелік вулиць, які планується перейменовувати. Таких позицій вони виділили 59. Також Бердичів просить надати їм історичну довідку у контексті реалізації закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки». Наразі ми їм готуємо відповідь», – розповів Богдан Короленко.

Здавалось би, не дуже і важлива новина, але, все одно, приємно.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa