Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют15-06-2015

На парад дитячих візочків у Бердичеві прибули «танк», Мойдодир та українська хата

Понад сотня матусь представили на розсуд суддів «тюнінговані» коляски своїх малюків. Танки, кораблі на колесах, карети поряд з пожежними машинами і українська хата під стріхою не лишили байдужими нікого.

«Два тижні ми готувалися, збирали усі матеріали, бо це все натуральне, снопики самі в’язали, тини самі крутили, і така от щира українська хата, ми самі українці і щира хата», - каже учасниця параду візочків Ольга Котик.

Учасники параду - діти віком від 5 місяців до 10 років. Члени журі відзначають:  цьогоріч парад  візочків у Бердичеві дещо мілітаризований. Двоє учасниць приїхали на танках.

«У нас миротворчий танк, у нас миротворча місія: ми захищаємо інтереси українського народу. Дерев’яна конструкція, а так все, як говориться, людська фантазія», - каже учасник параду Василь Альба.

Організатори кажуть: головне їх завдання - подарувати свято кожному і об’єднати мешканців Бердичева навколо сімейних цінностей і єдиної України.

«Основна тема нашого параду це те, що ми єдині у своєму прагненні ми хочемо жити на нашій землі під мирним небом, і що всі ми різні, але ми українці», - зазначила організатор параду візочків Любов Трибун.


ЖИТОМИР.info

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa