Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют10-06-2015

Пляж у Бердичеві досі чекає щорічного «перевтілення»

Одна переодягальня, кілька не пофарбованих, зламаних лавок, торішня галька, порослий травою піщаний пляж і вбиральня, від якої волосся стає дибки… Таким побачила пляж городянка, яка вирішила зводити своїх дітей на річку покупатися.

Жінка не стала псувати омріяний похід на річку своїй малечі, і, стримуючи себе, провела там кілька годин. Чого тільки вартувало їй, каже, пустити дітей до води. Проте, на зворотному шляху не втрималась і зайшла до нас у редакцію поскаржитись на стан зони відпочинку.

Вислухавши бердичівлянку ми й собі рушили на пляж. У вівторок, близько четвертої години по обіді, городян тут було чимало: від спеки біля води рятувалися і літні люди, і молодь, і сім’ї з маленькими дітками. На окремі незручності, на перший погляд, мало хто зважав. Тільки одна молода пара, що сиділа на одній із лавок жартувала про те, що сидячи на ній можливість позаганяти скалки зростає в рази.

Пісок біля води і справді поріс травою, переодягальня одна, але черги біля неї ми не помітили. Було видно й те, що пляж прибирають. Купки недопалків та іншого дрібного сміття були згорнуті майже біля кожної лавки, тільки от не забрані звідти… Словом, роботи вистачає, але вцілому - не критично.

Так ми думали доки, доки не зазирнули до вбиральні, на яку так нарікала наша відвідувачка. От там то і справді жах. Дверей немає, вікон немає, всередині бруд, сміття і нестерпний сморід. Поряд на смітнику риються собаки, які можуть налякати не тільки маленьких відвідувачів туалету, але й дорослих. А ще, волею випадку, поряд із вбиральнею зустріли чоловіка, який попросив у нас гривню. Зізнався чесно, просить не на хліб, а на «полегшення здоров’я» після вчорашніх посиденьок з друзями. От така вбиральня.

Не хочеться сказати, що зона відпочинку знаходиться в занедбаному стані, однак те, що купальний сезон розпочато, а територію не приведено до порядку змушує замислитись над питанням: коли ж цьогоріч пляж облаштують? Розуміємо, це не проблема №1 для міста, але, все-таки, сюди приходять люди і відпочинок тут має приносити їм задоволення, а не розчарування.


РІО Бердичів

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa