Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют09-06-2015

Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа у Бердичеві

7 червня Римсько-Католицька Церква в Україні святкує Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). У Бердичеві прихожани всіх бердичівських парафій та парафій з навколишніх сіл цього року зібрались на Урочисту Літургію у Костелі Святої Варвари.

Очолив Літургію та виголосив проповідь декан Бердичівського деканату, настоятель парафії Святої Варвари отець Віталій Бартов’як, а співслужили йому настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель парафії Святого Марка (м. Бердичів), Святої Ангеси (смт. Гришківці) та Матері Божої Остробрамської (с. Осиково) отець Андрій Ковалевський, інші священики, які служать  в Бердичеві та диякон Артур Томашевський.

Ця Урочистість є святом Євхаристії, яка є справжнім джерелом і вершиною життя Церкви. Урочистість Божого Тіла є днем особливого вшанування Господа нашого Ісуса Христа, присутнього в наших храмах і каплицях під виглядом Пресвятого Таїнства, під виглядом Причасного Хліба і Вина.

На завершення відбулась Євхаристійна процесія вулицями міста Бердичева від Костелу Святої Варвари до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Cвятого Скапулярія. По маршруту процесії було традиційно встановлено чотири вівтарі.

Біля кожного була зупинка, під час якої  священики зачитувались слова з Євангелія та уділяли благословення. Також під час Урочистої Літургії та процесії вулицями Бердичева священики та віряни особливо молились за нашу Батьківщину – Україну. А наприкінці Літургії відбулось благословення Пресвятими Дарів та виконання Церковного Гімну України «Боже, Великий, Єдиний».

РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa