Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют08-06-2015

У Бердичеві з’являться вулиці Хажинська та Захисників України

Третього червня в стінах Бердичівської міської ради відбудеться перший розіграш земельних ділянок для учасників антитерористичної операції на сході країни. Всі заяви написані військовими згідно процедурі, ретельно перевірялись спеціально створеною комісією, які надала свої висновки щодо поданих клопотань.

Згідно рішенню прийнятому депутатами, виділення землі проходитиме у два етапи. Під час першого участь в аукціоні візьмуть поранені бійці та члени родин загиблих на сході країни військовослужбовців, а вже в другому - решта учасників антитерористичної операції, які написали відповідні заяви та надали всі необхідні документи.

Як ми вже раніше повідомляли пошуком земель для учасників бойових дій займаються два відділи бердичівської міської ради – містобудування та архітектури спільно з відділом комунального майна. Разом вони віднайшли можливість виділити 52 ділянки для індивідуального житлового будівництва на Елінгу, які власне й будуть розіграні під час першого етапу. Відповідно, в цьому районі будуть дві нові вулиці та два провулки.

На черговій сесії міської ради, що відбулась 28 травня, вони отримали назви. Михайло Гайчиня, заступник міського голови з питань містобудування та архітектури, запропонував присутнім депутатам підтримати наступні назви: провулок, що межує з вулицею Затишною, назвати Затишним, ще один, який межує, як неважко здогадатись з Абрикосовою вулицею - Абрикосовим, а дві вулиці – Захисників України та Хажинською. Останню вирішили назвати за географічним принципом, адже вона проходитиме паралельно вулиці Котовського в напрямку села Хажин. 

РІО Бердичів
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa