Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют08-06-2015

Бердичів: Біля ринку продається земельна ділянка

 

Рішення про проведення земельного аукціону було прийнято на останній сесії Бердичівської міської ради. Вірніше, був затверджений звіт про експертну грошову оцінку, який, до речі був виготовлений ще в кінці минулого року. На момент написання статті рішення про дату аукціону було ще не оголошене (тобто, не оприлюднено на офіційному сайті Держземагенства), але рано чи пізно він все-таки відбудеться.
 
Щоб залучити якомога більше учасників до цього аукціону, а відповідно, і більше грошей до міського бюджету, пропонуємо на сторінках газети і сайту ближче ознайомитись, з цією земельною ділянкою.

По провулку Маложитомирському, 3 (тільки не шукайте на картах таку адресу, ви її там не знайдете), колись був житловий будинок, але вже давно на цьому місці лише великий смітник. В цілому, влітку ця місцина справляє враження зеленої оази в центрі міста, і побудувати тут чудовий будиночок зможе переможець земельного аукціону.

Початкова ціна продажу цієї земельної ділянки, площею майже 7 соток – 88 тисяч гривень без ПДВ, тобто близько 5 тисяч доларів. Подібні ділянки в Бердичеві вже давно продають за 10 і більше тисяч доларів, тому на аукціоні може розгорнутись неабияка боротьба.

Одне лиш може не сподобатись майбутньому власнику. Якщо на цю ділянку останнім часом не ступала нога людини, то до сусіднього дореволюційного будиночку з №5 така «народна тропа» не заростає ні влітку ні взимку. З інтервалом чи не в десять хвилин до «точки» приходять алкоголіки з усієї округи за рятівними «ліками».

Отже, якщо ви плануєте збудувати будинок неподалік центрального ринку (за магазином «Вікотек»), слідкуйте за офіційною інформацією та готуйтесь до аукціону. 

РІО Бердичів

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa