Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют05-06-2015

У Бердичівській виправній колонії відкрилася кімната психоемоційного розвантаження

Нещодавно у Бердичівській виправній колонії управління ДПтС України в Житомирській області (№70) відбулося відкриття кімнати психоемоційного розвантаження для співробітників.

Саме з метою поліпшення умов праці персоналу Бердичівської ВК (№70) протягом 2014-2015 років проводився ремонт приміщення кімнати психоемоційного розвантаження для співробітників установи. Приміщення обладнано усіма необхідними меблями, м’якими кріслами, а також були замінені дерев’яні віконні рами на сучасні металопластикові склопакети. Кімната виконана в кращих європейських традиціях, що поєднує в собі зразок простоти й комфортності.

В кімнаті ПЕР створені оптимальні умови для швидкого й ефективного попередження та зняття емоційного перенавантаження, фізичного та психологічного втомлення, відновлення працездатності співробітників в умовах службової діяльності.

Начальник Бердичівської виправної колонії (№70) полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк відмітив, що дана робота проведена у відповідності з вимогами ДПтС України і має на меті наближення до європейських норм умов праці персоналу установи Бердичівської ВК (№70).


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa