Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют04-06-2015

Скоро в Бердичеві буде «Аеропорт»

Восени минулого року фотограф «Los Angeles Time» Сергій Лойко пробув у Донецькому аеропорту 4 дні і 3 ночі. Звідти він привіз майже сотню світлин, які враз розлетілися по всьому світу і стали історичним свідченням непереможності українських кіборгів.

60 робіт фотомайстра вже представили на суд українцям. Наразі виставка перебуває у Вінниці, де перебуватиме до 16-го червня. А після Вінниці роботи помандрують до Бердичева і до осені подорожуватиме усією Україною».

Про це повідомляє «День».

Втомлені очі, обгорілі від сонця обличчя, запилені щоки і неприхована жага до життя – це перше, що помічаєш, коли дивишся на портрети українських захисників. Далі в око впадають розтрощені стіни, бруд на посічені осколками бетонні плити – у таких умовах нашим хлопцям довелося жити майже рік.

Фотолітопис показує, як захищалися наші бійці під час перестрілки, як перевозили боєприпаси і рятували поранених, як готували їсти, а іноді, навіть, встигали почитати книжки. Це унікальні світлини, які є історичним свідченням того, що наші бійці незламні і непереможні. Кожен з присутніх, дивлячись на зображення, отримує можливість побути наодинці зі своїми думками, замислитися про страшні наслідки війни, хоча б на хвилину уявити, що довелося пережити нашим хлопцям, утримуючи позиції в аеропорті.

Вперше ця виставка була презентована у квітні 2015 року в Києві. Відкривали її сам автор – Сергій Лойко та герої-кіборги з 74-го окремого розвідувального батальйону та 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України. Столичний показ був початком туру містами України та частиною проекту культурної дипломатії між регіонами України, який розпочав Український кризовий медіа-центр.

У майбутньому організатори виставки планують створити та розповсюдити пам’ятний альбом, в який увійдуть світлини з підписами автора та відгуками людей від перегляду експозиції.


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa