Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют03-06-2015

FREEdom QUEST – аматорський квест силами молоді Бердичева

Перше червня – символ відпочинку для кожного школяра. Але в наш час більшість дітей проводять своє літо не бігаючи на вулиці, а просиджуючи дома за комп’ютерами та планшетами. Здавалося б, молодь перестала бути активною. Але цей вираз точно не про одну компанію друзів, яка самотужки організувала першого червня веселий квест по місту Бердичеву.

Олексій Мазур, Ольга Боброва і ще дев’ятеро чоловік проявили ініціативу та провели аматорські спортивно-інтелектуальні змагання серед дітей шкільного віку.

«Близько двох неділь назад прийшла ідея організувати спортивні змагання для школярів, щоб нагадати – що літо, це активний відпочинок, постійний рух та спілкування з однолітками. Сіли разом та почали складати маршрут, який мав 7 контрольних точок. Наступним кроком було створення цікавих інтелектуальних та спортивних завдань для кожної контрольної точки. І фінальний крок – розповсюдженні інформації про FREEdom QUEST в соціальних мережах».

О 17.00 біля фонтанів зібралося близько 30 потенційних учасників квесту і тут почалося. Швидко поділилися на дві команди і кожному було роздано по першому завданню. Суть змагань – на кожній контрольній точці команді дається завдання, а після його виконання ставиться оцінка від 1 до 10 і видається підказка про розташування наступної точки. Дітлахам довелося не тільки добряче побігати по місту в пошуках точок, а ще й добряче поміркувати над виконанням креативних завдань, типу виконання сценки, розв’язування головоломки, відповіді на запитання по шкільній програмі.

За півтори години команди виконали всі завдання і вдалося визначити переможця, але солодкі призи та надзвичайні емоції отримали всі!

Як виявилося, проведення квесту – це далеко не перший захід, організований цією компанією друзів. Вони постійно проводять конкурси, змагання та відпочинки на природі, маючи на меті змінити молодь Бердичева на краще. Про всі заходи можна дізнатися на їхній сторінці в соціальній мережі https://vk.com/freedomberd.


РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa