Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют29-05-2015

Бердичівські депутати – «ЗА» приєднання приміських сіл

На черговій, 65 сесії Бердичівської міської ради, що зібрала депутатів 28 травня, було прийняте рішення, що дало старт процедурі приєднання приміських територіальних громад до Бердичева. Кворум, необхідний для розгляду порядку денного зібрався швидко – 35 депутатів цілком вистачило, щоб швидко його ухвалити.

Впоравшись за десять хвилин з рішеннями, присутні перейшли до найголовнішої «страви», яку мов вишуканий десерт, подали наприкінці засідання. Секретар міської ради Василь Толочко зачитав рішення «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад», що стало першим кроком до об’єднання з містом в одну громаду Радянського, Хажина та Гришковець з адміністративним центром у Бердичеві. Депутати не вагаючись, одноголосно підтримали його, жодних заперечень та пропозицій не було.

Щоправда, не всі села які заявляли про наміри приєднатись до міста прийшли на сесію і подали відповідні звернення підкріплені рішеннями. В залі були присутні лише голови сільських рад Радянського і Хажина та Гришковецької селищної ради. Саме вони, витримавши шквал критики від керівництва району, таки ухвалили відповідні рішення про приєднання, тобто входження в майбутньому до об’єднаної міської територіальної громади.

В подальшому, наступним кроком буде створення спільних робочих груп, до яких входитимуть представники сільських та міської громад, які вже обговорюватимуть у практичній площині процедуру об’єднання, вивчатимуться способи підтримки новостворених громад державою.


РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa