Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют21-05-2015

У Бердичеві уже вкотре відкривається притулок для бездомних тварин

Є в нашому місті люди, яким доля бездомних тварин небайдужа. І вони не тільки про це говорять, але й діями намагаються підтвердити свою життєву позицію. Звати цього чоловіка Олександр Бунін, і він – голова організації «Добре Серце», яка була відкрита у Бердичеві 28 липня 2014 року. Метою даної організації є захист тварин від жорстокого поводження, охорона навколишнього середовища та сприяння гуманізації суспільства.

«Ми вирішили спробувати вирішити ситуацію з бездомними тваринами і відкрити притулок для тварин. В березні з офіційним проханням про виділення території та кліток для утримання бездомних тварин звернулись до міського голови. Після чого з директором «Комунсервісу» був підписаний договір про надання території для такої цілі і шість кліток були передані нам. Це все, чим допоміг міський голова, і все, що в принципі є на даний момент: територія і 6 кліток», – каже пан Олександр.

Подальші спроби отримати якусь допомогу зазнали поразки, якось не дуже в місті зацікавлені у цьому, не хочуть брати участь і шукають різноманітні причини, щоб відмовити. Олександр Бунін веде переговори з підприємцями міста, вони допомагають, але цього недостатньо: є такі люди, які мають бажання допомогти, але немає можливості, а є і навпаки.

Планується, що приблизно 50 собак для початку розміститься у притулку для бездомних тварин, під назвою «Добре серце». А потім їх кількість буде збільшуватись.

Підключення електрики, капітальний ремонт території, вивезення сміття, відновлення кліток, ремонт пічки на кухні – це ще далеко не весь перелік того, що треба зробити для того, щоб притулок розпочав своє існування. І треба зробити це якомога скоріше, бо кількість собак на вулицях міста постійно збільшується.

Олександр Юрійович стверджує, що 10 тисяч гривень в місяць на утримання притулку вистачить, за такої суми притулок зможе існувати та розвиватись. Також, звичайно, гроші потрібні для ремонту, який він оцінює приблизно у 5 тисяч гривень.

Тому, Олександр Бунін дуже просить допомоги у тих, хто переймається долею бідних тварин, звертається до небайдужих людей, які можуть стати спонсорами і допомогти у реалізації такої благородної мети. Він та його союзники постійно готові до співпраці та відкриті для переговорів.

Контактні телефони, за якими небайдужі люди можуть звернутись до Олександра Буніна: 096-588-85-95, 063-020-53-19.

Не будьте байдужими, нехай хоч цей притулок для тварин все ж у Бердичеві відкриється!


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa