Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Курсы валют
Курсы валют

21-05-2015

Дівчата з ЗОШ №17 – Найкращі футболістки Бердичева у 2015 році

19 травня на стадіоні «Шкіряник» фінішувала Спартакіада школярів міста Бердичева серед дівчат з футболу 2014-2015 навчального року. Цього року у змаганнях взяли участь п’ять дівочих команд: ЗОШ №5, ЗОШ №17, З0Ш №7, ЗОШ №12 та ЗОШ №11. Змагання відбувались за коловою системою.

Свою майстерність вчергове підтвердили футболістки ЗОШ №17, які за підсумками змагань стали переможцями Спартакіади міста з футболу. Друге місце зайняли футболістки ЗОШ №11, а третіми - ЗОШ №12.

По завершенню останньої гри турніру, у якій футболістки ЗОШ №17 перемогли дівчат з ЗОШ №5 відбулась церемонія нагородження переможців, призерів та кращих гравців. Її провели директор ДЮСШ міста Бердичева, депутат міської ради Олександр Подгорчук та тренер-викладач ДЮСШ міста Бердичева з футболу, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Володимир Керносенко.

Команда-переможець та команда-призер були нагороджені дипломами та отримали у подарунок футбольний м’яч. Також були визначені кращі гравці у різних номінаціях. Кращим воротарем турніру стала гравець ЗОШ №12 Юлія Коробка, кращим захисником турніру - Ірина Шумило (ЗОШ №17), нападником – Тетяна Шупік (ЗОШ №11), а кращим гравцем турніру одноосібно було визнано нападника ЗОШ №17, гравця збірної України Дарину Олійник.

За словами головного спеціаліста з жіночого футболу у Бердичеві Володимира Керносенка, для нього не є сюрпризом, що команда ЗОШ №17 перемогла у змаганнях. Адже команда має доволі добрий склад, тому що багато дівчат займаються футболом у спортивній школі. Володимир Броніславович залишився задоволений змаганнями, та майже з усіх команд запросив дівчат до складу ДЮСШ міста Бердичева, що вони продовжували вдосконалювати свою майстерність та захищати честь рідного міста у обласних та всеукраїнських змаганнях. Єдине, що трішки засмучує, це, те, що цього року лише п’ять шкіл нашого міста заявили команди для участі у змаганнях. Також тренер запрошує дівчат, які бажають займатись футболом приходити на тренування, які відбуваються у будні дні, о 17 годині на стадіоні «Шкіряник».