Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют21-05-2015

У Бердичеві відкрилась майстерня з швейного вишивання

Для бердичівлян з особливими потребами в місті створено нові робочі місця. У центрі соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних» відкрилась пілотна майстерня з машинного вишивання. Комп’ютеризовану швейно-вишивальну машину вартістю понад 34 тисячі гривень передали центру в рамках проекту «Пілотна майстерня» започаткованого Нелею Ковалюк, головою житомирської обласної громадської організації «Молодь. Жінка. Сім’я».

Приблизно півтора року тому пані Неля виграла грант на реалізацію проекту «Впровадження соціального підприємництва у Житомирській області» від компанії «Монсанто Україна». Його мета - створення робочих місць і працевлаштування людей з інвалідністю в Житомирській області. Заплановано відкриття в сільській місцевості майстерень з ремонту телерадіоапаратури та побутової техніки, а також створення базової пілотної майстерні в Житомирі. Перша майстерня в якій займаються ремонтом теле та радіоапаратури відкрита в селі Дубища, Чуднівського району, Друга, розпочала свою роботу в Бердичеві, а наступні запрацюють у Романові, Черняхові, та Червоноармійську.

«Біля цієї машинки може працювати кілька людей: людина яка вишиває і яка працює з програмою. Вона багатофункціональна, на ній можна розробляти програми, підбирати дизайн малюнків, кольори, комбінувати їх. У нас проводитимуться майстер-класи на яких навчатимуть людей. Крім того це наша фінансова стабільність в подальшому, завдяки міській владі у нас з’явиться можливість реалізовувати продукцію – шеврони та логотипи», - відзначив Юрій Яремчук, голова громадської організації інвалідів віз очників «Стимул».

Приємно працювати з тими, хто не стоїть на місці, їх потрібно підтримувати, - переконаний Василь Мазур, міський голова. Приємно, що і керівництво міської організації і її актив не чекають чогось, а працюють, таким людям хочеться допомагати – зауважив мер, пообіцявши організації сприяти в реалізації продукції. 


РІО Бердичів

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa