Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют20-05-2015

Бюджетники Бердичівщини під керівництвом губернатора стали справжніми волонтерами

Цього не вчать у ВУЗах на лекціях з філософії чи теорії управління, але це знає кожен більш-менш розумний чиновник-бюрократ: «Якщо не можна побороти якесь соціальне явище, треба його організувати і очолити».

За минулий рік абсолютна більшість українців так чи іначе долучились до волонтерства. Лише так вдалось зберегти Україну. Адже існуючі і донині державні структури виявились безсилими в час справжньої, а не уявної небезпеки, і лише завдяки зусиллям всього народу ми втримались.

Місяць за місяцем, не помічати волонтерів державі ставало все важче і важче, тому і довелось включати їх і до виборчих списків, і вручати нагороди та відзнаки і фактично, поступатись їм у впливі на серйозні соціально-економічні процеси.

Але сьогодні, офіційна влада знову пробує повернути колишній вплив, і застосовує ті самі волонтерські методи діяльності. Так, нещодавно до всіх райдержадміністрацій Житомирщини прийшла «разнарядка» про «добровільний» збір продуктів харчування для працівників будівельних загонів, які зводять фортифікаційні споруди в зоні АТО.

Згідно з інформацією офіційного сайту ОДА, Житомирщина має збудувати 7 фортифікаційних об’єктів вартістю 2,4 мільйона гривень кожен. Для їх будівництва планувалось залучити до 130 будівельників на об’єкт, і завершити їх будівництво до 25 травня.

Але всі знають як в нас довго можуть «ходити» гроші по інстанціям, а будівельникам їсти потрібно вже сьогодні. Саме тому, напевно, і оголосив губернатор загальний збір продуктів. Правда, зробив це звичним для чиновників способом – «разнарядка», лист, наказ і т.д. Відповідно діють і райадміністрації – заклик по сільрадам, школам і ФАПам, і трохи-потроху продукти пішли до районів. Тут співробітники РДА їх сортують та фасують ( на фото), і щотижня приїздить автівка з обладміністрації та забирає їх на Житомир.

На жаль, на цей період трохи зменшились можливості інших бердичівських волонтерів, які збирають продукти для військових на передній край, адже одні й ті ж люди і організації просто неспроможні одночасно надавати більше продуктів і грошей. Саме тому і просили волонтери через газету ще раз звернутись до небайдужих бердичівлян: «На жаль, війна на сході продовжується, і нашої допомоги потребують військові та мирне населення прифронтових територій».


В Бердичеві сформувались три основні осередки волонтерського руху: «Самооборона Бердичіва і району» (штаб в приміщенні РДА), «Крила Фенікса Бердичів (вул.. Фрунзе, 23) та «Патріотична сила» (вул. Вінницька, 44) і в кожному з них будуть раді посильній допомозі у вигляді продуктів, грошей та необхідного спорядження, яке в найкоротші строки попаде безпосередньо на Схід

Не будемо байдужими!


РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa