Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют20-05-2015

Бердичівські школярі продемонстрували спортивні таланти на міському стадіоні та вкотре довели: Україна- це Європа

Легка атлетика відрізняється своєю багатогранністю та можливістю розвивати не одну частину тіла, саме тому легку атлетику називають «Королевою спорту».

Сьогоднішній спортивний захід, що відбувся на міському стадіоні, а саме відкриття легкоатлетичної спартакіади серед школярів міста, був приурочений Дням Європи в Україні. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа розпочинається не за кордоном, а тут – на рідній землі, у серці кожного з нас. І в Європі, і в Україні, і в нашому рідному Бердичеві з давніх-давен шануються спортивні традиції, а наші спортсмени уже неодноразово ставали і стають кращими не тільки в Україні, але й на світовому рівні.

І сьогодні учні бердичівських шкіл вкотре довели, що слава про їхні спортивні таланти – не просто міф, а реальність.

У такий важкий для усіх час ми всі, як ніколи раніше повинні гуртуватись навколо спільної мети.

Головний суддя спартакіади, а також директор Бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.О. Лонського, Олег Віталійович Лавренов, оголосив про порядок проходження спартакіади: сьогодні тільки початок спартакіади, продовження буде завтра.

Бердичівські школярі взяли участь в забігах на 60, 100 і 400 метрів, в естафетах та в стрибках у довжину. Завтра на них чекають ще змагання, але вже сьогодні кращі спортсмени отримали грамоти після кожного змагання.

Це добре, що подібні заходи відбуваються у нашому місті, оскільки це дає змогу стати згуртованішими, дружнішими, співчутливішими і навчитись переживати не тільки за себе, але й за інших.

Щиро вітаємо бердичівських спортсменів і бажаємо успіху в усіх подальших звершеннях.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa