Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют20-05-2015

В Бердичеві відбулося відкриття проекту “Жіночий кулінарний клуб ІНВІТРО”

Нагадаємо, міжнародний бренд лабораторної діагностики “Іnvitro” присутній в декількох країнах: Україна, Білорусія, Росія, Казахстан. Бренд створений на інвестиції кількох фондів Кіпру та США і є міжнародним проектом. Так склалося історично, що тільки у 2010р. Компанія ІНВІТРО з’явилася в Україні й була сформована українськими кадрами і для українських пацієнтів. Лабораторія ІНВІТРО має за мету розвивати соціальні проекти, направлені на підвищення доступності якісної лабораторної діагностики в містах України.

Так, з початку 2015 року НЕЗАЛЕЖНА ЛАБОРАТОРІЯ ІНВІТРО розпочала соціальний проект «ЖІНОЧИЙ КУЛІНАРНИЙ КЛУБ ІНВІТРО», метою якого є об’єднання й привернення уваги спільнот різної сфери діяльності до рішення проблем доступності якісної лабораторної діагностики у містах України.

14 квітня 2014 Незалежна лабораторія ІНВІТРО провела перше засідання жіночого клубу в м. Бердичів. Учасницями проекту «ЖІНОЧИЙ КУЛІНАРНИЙ КЛУБ ІНВІТРО» стали фахівці сфери охорони здоров’я нашого міста. Тринадцять практикуючих лікарів різних спеціальностей зібралися на майстер-класі в одному з відомих ресторанів Бердичева і під керівництвом шеф-кухаря продемонстрували кулінарні здібності у приготуванні вишуканих страв. Гості ІНВІТРО в дружній і затишній обстановці не тільки показали майстерність у приготуванні двох видів суши, а й обмінювалися ідеями щодо варіантів покращень у сфері лабораторної діагностики, підвищенні її користі у практиці лікарів різних спеціалізацій.

Такий спільний відпочинок фахівців сфери охорони здоров’я стане доброю традицією в м. Бердичів, заснованою Незалежною лабораторією ІНВІТРО. Адже такі зустрічі дадуть лікарям можливість не тільки захоплююче провести час і спробувати свої сили в кулінарному мистецтві, а й обговорити в неформальній обстановці багато робочих питань, ближче познайомитися з ІНВІТРО і її послугами, провести мозковий штурм з метою пошуку варіантів доступності медичних послуг в цілому у рідному місті.

Фахівці охорони здоров’я щиро дякували ІНВІТРО за теплу і домашню атмосферу, нові знайомства, згуртованість для обговорення актуальних питань у сфері медицини, а також за можливість звернутися до своїх інтересів і розширити коло знайомих. У багатьох учасників клубу виникло бажання ближче познайомитися з лабораторією й завітати на екскурсію до клініко-діагностичного комплексу ІНВІТРО в Дніпропетровську, щоб побачити сучасний рівень й технології й перейняти необхідний досвід.


БЕРДИЧІВ BIZ
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa