Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют19-05-2015

Бердичівлянам безкоштовно встановлять газові лічильники

Відповідно інформації Бердичівського управління з експлуатації газового господарства, встановлення лічильників газу проводиться згідно Законів України №3533-VІ від 16.06.2011 р. «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», №2467-17 від 08.07.2010 р. «Про засади функціонування ринку природного газу» при дотриманні вимог державних будівельних норм та Правил безпеки газопостачання України.

Фінансування безкоштовного встановлення лічильників газу населенню здійснює суб’єкт господарювання, що здійснює розподіл природного газу на відповідній території згідно затвердженої інвестиційної програми 2014-2015 р.р.

При наявності наступних газових приладів: плити газової та водонагрівача газового, інвестиційною програмою 2014-2015 р.р. передбачено встановлення безкоштовних газових лічильників. Для їх встановлення необхідно звернутись в Бердичівське управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Житомиргаз» за адресою: м. Бердичів, вул. Житомирська, 89, кабінет №2.

Фінансування встановлення безкоштовних лічильників газу населенню при наявності тільки газової плити для приготування їжі, не передбачено вищевказаною інвестиційною програмою ПАТ «Житомиргаз» на поточний рік.


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa