Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют13-05-2015

Бігборди принесли у бердичівський бюджет понад півмільйона гривень

Реклама, як відомо, то рушійна сила бізнесу. Підтвердженням цього є засилля реклами не лише по телевізору, в мережі інтернет, але й на вулицях. Сітілайти, вивіски і щити різних розмірів надійно вкоренились у багатьох містах, не є винятком і Бердичів, але мало де бігборди падають. Нинішній рік серед іншого, відзначився падінням двох рекламних конструкцій.

Перший щит впав на початку січня, біля центрального міського ринку на автомобіль, у якому знаходились люди. На щастя, ніхто не постраждав. Другий - в середині квітня. Він не витримавши несприятливих погодних умов, впав повиснувши на рештах кріплення над тротуаром, де на той момент не було людей, тож ніхто не постраждав. Враховуючи таку тенденцію, а також швидкість з якою борди виростають на вулицях, виникають питання скільки їх всього у Бердичеві, хто відповідає за технічний стан та перевіряє його?

Відправивши відповідний запит в міську раду наше видання отримало відповідь з якої ми дізнались, що перевірки були, остання – 9 січня 2015 року. Загалом протягом 2014-15 років були здійснені обстеження рекламних конструкцій та складені акти обстеження. Власники щитів провели додаткові перевірки та усунули ряд недоліків (підтягнення шпильок кріплення, що призначені для з’єднання колони та бетонної основи конструкції), результати перевірок зафіксовані в актах. Додатково власникам під підпис були направлені листи-попередження щодо перевірки (власниками рекламних засобів) надійності та безпечності функціонування рекламних конструкцій, а також провести роботи, а також в подальшому слідкувати за естетичним станом рекламних засобів.

Всього в місті розташовано 123 біл-борди, які знаходяться у власності 17 фізичних осіб, підприємців та юридичних осіб: ФОП Хоменко П.І., ФОП Хоменко С.І., ФОП Хоменко І.І., ФОП Биковський О.А., ФОП Драчук В.В., ФОП Гуль Я.В., ФОП Акімов А.М., ФОП Терещенко О.С., ПП «Арсен», ТОВ «Ріко Інфо», ТОВ «Ліард», РА «СТАР», ТОВ «Валіс», ПАТ «Бердичівське управління № 7», ПП «Золотий ключ», ТОВ «Нове тисячоліття» і ТОВ «Ревега». Протягом минулого року борди принесли в міський бюджет понад 500 тисяч гривень. Всі рекламні конструкції в Бердичеві мають відповідне маркування на каркасах, де зазначено найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номери його телефону. 


РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa