Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют06-05-2015

В Бердичівській виправній колонії прогулянковий дворик оформлено в стилі 3D

Майже півтора місяці тривало оформлення прогулянкового дворика сектору довічного позбавлення волі. З даною ініціативою до начальника відділення Олександра Гончарука звернувся засуджений С., який в 2014 році став переможцем всеукраїнського конкурсу Міжнародного благодійного фонду «INSHE ZHITTIA». Начальник установи Олександр Доробалюк охоче підтримав дану ініціативу та надав всебічне сприяння умовам творчої роботи засудженого.

Оглядаючи вже завершену роботу засудженого, заступник начальника колонії з СВПР Юрій Горчаков зазначив, що навіть така невелика, але позитивна частина емоцій, викладених в картині, значно впливає на процес виправлення засуджених даної категорії, дає змогу побачити їм світло в кінці тунелю. Адже зі змінами до Кримінально-виконавчого законодавства, кожен засуджений до довічного позбавлення волі прагне якнайшвидше змінити умови тримання з меншим ступенем ізоляції та в подальшому скористатися правом на помилування.

Така творчість дасть змогу кожному засудженому даної категорії осмислити скоєне та переглянути погляди на життя.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa