Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют30-04-2015

Подаруй бердичівському музею експонат

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято — Міжнародний день музеїв. Цей день вшановується у всьому світі, оскільки музейні працівники причетні до ознайомлення всіх людей з історією, високим мистецтвом і досягненнями людства. Кожен похід до краєзнавчого або будь-якого іншого спеціалізованого музею несе в собі багато цікавого. Цей день з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні Міжнародної ради музеїв було прийнято рішення про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.

Президент Міжнародної ради музеїв Жак Перо впевнений: «Музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі і взяти участь в нашій роботі. Таким чином, необхідно, щоб музеї та суспільство працювали разом в дусі творчості та інновацій».

Тому в цей день, 18 травня, колектив Музею історії міста Бердичева приймає привітання і проводить акцію «Подаруй музею експонат». Ми приймаємо старовинні знаряддя праці, предмети хатнього вжитку та побуту, вишиванки, витинанки, писанки, монети, паперові гроші, нагороди та значки, ікони та культові предмети, книги-стародруки, археологічні знахідки, картини та скульптури, вироби місцевих підприємств довоєнного часу, документи та фотознімки, вироби з металу, кераміки, дерева, шкіри, соломи, музичні інструменти, предмети військового спорядження різних періодів і також з території, де нині проводиться АТО, та інші цікаві речі, які можуть стати музейними експонатами. Приймаються також предмети з комуністичною символікою, зберігання та використання яких дозволено діючим законодавством лише в музеях. Запрошуємо усіх бажаючих громадян стати учасниками формування музейного зібрання!

18 травня музей працює в звичному режимі, з 9-00 до 17-00 години, але без перерви на обід. Пропонуємо всім відзначити Міжнародний день музеїв разом з нами і поповнити музей новими цікавими експонатами. Наша адреса: м. Бердичів, площа Соборна, 25.


РІО Бердичів

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa