Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют30-04-2015

Бердичевская самооборона просит от нардепа Ревеги закон «Про статус волонтера»

В сети Фейсбук на странице народного депутата Александра Ревеги представитель волонтеров Бердичевской самообороны Татьяна Примак просит нардепа разработать закон «Про статус волонтера», так как «ми на щось маленьке заслужили у Батьківщини». После волонтерских споров о том, хороший человек Александр Ревега или очень хороший, пришли к мнению, что в первую очередь надо обеспечить героев АТО, ну а уже потом волонтеров. Вот выдержка из диалога в Фейсбуке.

Татьяна Примак Олександр Васильйович!А як з волонтерами стоїть питання?

Александр Ревега
Конкретніше, Тетяно

Білоус Андрій
Олександр Васильйович,дуже добрий i щедро допомагае,як армiï так i волонтерам!кажу як волонтер.

Татьяна Примак
Андрій мова не йде за допомогу, мені теж в кожну поїздку Васильйович допомагає. Річ в другому якщо волонтер в разі поранення в зоні Ато, на яку допомогу і на яке лікування може розщитувати. Волонтер не має права лікуватись в госпіталі, а в лікарні як ви знаєте треба за особистий рахунок.

Александр Ревега
Тетяно, працюємо над цим питанням
Татьяна Примак Не забувайте за нас,за рік я думаю ми на щось маленьке заслужили у Батьківщини.Я думаю ви придумаєте закон про статус волонтера і ми Вам будемо вдячні! Я після 5 травня їду,можна Вам телефонувати?

Александр Ревега
Так

Білоус Андрій Да можливо в чомусь ви Таня правi!але це добровiльне ваше рiшеня ïхати туда, а солдат при званий i його родина мае бути в першу чергу забеспечена пiльгами i т.д. от що головные!!! Ïх забеспечити всим.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa