Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют29-04-2015

Жителів Бердичівського району навчали безпеці у побуті

На території Бердичівського району продовжуються пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів та житлового сектору з метою навчання населення основам безпеки у побуті.

Упродовж 28 квітня 2015 року співробітники Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС, за участі працівників Гардишівської сільської ради, представниками Бердичівської районної державної адміністрації та методичним консультаційним центром цивільного захисту відпрацювали приватний сектор в с. Гардишівка, де з початку року виникло 5 пожежі. Роз’яснювальну роботу та протипожежне обстеження умов проживання провели, в першу чергу, у багатодітних, кризових сім’ях та серед осіб категорії ризику – одиноких літніх громадян та тих, котрі зловживають спиртними напоями.

Усім, до кого у ці дні завітали рятувальники, роз’яснено правила пожежної безпеки в побуті, порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та основна увага під час проведення заходу акцентувалася на попередження пожеж в природних екосистемах також мешканцям населених пунктів вручено експрес-інформації та пам’ятки з протипожежними правилами.

Також рятувальники завітали до загально-освітньої школи де зустрілися з учнями та викладачами і розповіли, як потрібно діяти у різних екстремальних ситуаціях.

Головний фахівець Бердичівського міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській області.


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa