Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют27-04-2015

Бердичів: На площі Соборній відкриють маленьку перукарню

 

Ескізна пропозиція невеличкої перукарні на чотири місця (по два для чоловічого та жіночого майстрів і манікюру) та інші проекти були представлені на засіданні архітектурно- містобудівної ради.

Але на відміну від двох інших, проект перукарні підтримали. Міні-перукарня на площі Соборній 20 має всі шанси на існування, оскільки сам проект членам архітектурної ради сподобався і не було особливих зауважень щодо нього.

Два інші проекти, а саме – реконструкція квартир під ломбард-магазин по вулиці Житомирській 26/2 та встановлення торговельного павільйону з господарськими товарами по вулиці Шолом Алейхема 4/2, ще потребують доопрацювання.

Що стосується ломбарду, то у його проекті був відсутній план благоустрою прилеглої території. А головним аргументом несхвалення встановлення торговельного павільйону було те, що не варто встановлювати тимчасові споруди на центральних вулицях.

Якби на місці павільйону власник захотів збудувати магазин – це була б зовсім інша справа, а замовник планував переробити свій власний будинок під невеличкий павільйон з господарчими товарами, що є не зовсім підходящим для центральної вулиці міста, тим більше, що в разі реалізації цієї ідеї, жителі сусідніх будинків теж можуть долучитись до цієї справи, і замість приватних будинків утвориться торговельна територія.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa