Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют24-04-2015

У Бердичеві подешевшав хліб, - кажуть у Антимонопольному комітеті

Фахівці обласного відділення Антимонопольного комітету переконують мешканців області у тому, що хліб з “Бердичівського хлібозаводу” подешевшав. Принаймні, про зниження ціни повідомили наших журналістів у обласному відділенні АМКУ.

“3 квітня 2015 року Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України було надано рекомендації ТОВ “Бердичівський хлібозавод”, ПАТ “Ємільчинський хлібозавод”, ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”, ПАТ “Овруцький хлібозавод” та ПАТ “Коростенський хлібозавод” переглянути оптово-відпускні ціни на масові сорти хліба простої рецептури та встановити їх на економічно обґрунтованому рівні.

На зазначені  рекомендації хлібозаводи області повідомили Відділення  про зменшення   оптово-відпускних цін на масові сорти хліба простої рецептури:

ТОВ “Бердичівський хлібозавод”   –  від 10 до 16 коп. за 1 буханку,  оптово-відпускні ціни введено в дію з 4 квітня 2015 року.

ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод” –  від 7 до 8 коп. за 1 буханку, оптово-відпускні ціни введено в дію з 22 квітня 2015 року;

ПАТ “Овруцький хлібозавод” – від 30 до 39 коп. за 1 буханку, оптово-відпускні ціни введено в дію з 23 квітня 2015 року;

ПАТ “Коростенський хлібозавод”  – від 7 до 42 коп. за 1 буханку, оптово-відпускні ціни введено в дію з 23 квітня 2015 року”, - йдеться у повідомленні АМКУ.

Бердичів NEWS

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa