Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют24-04-2015

Студента року шукали в Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права

Студентські роки – найкращі роки у житті кожної людини. Це час перших пошуків, формування особистості, пошуків істини та прагнення до досконалості. Пам’ять про студентські жарти та пригоди назавжди залишаться у серцях.

23-го квітня у БКПЕП відбувся фінальний етап конкурсу «Кращий студент року». Всі учасники, що взяли у ньому участь –дійсно талановиті, розумні і для участі у цьому етапі конкурсу вони заздалегідь пройшли жорсткий відбір.

Студенти різних спеціальностей Верцінський Вадим (група Л-331), Паламарчук Віталій (група М-485), Матвійчик Ірина (група А-318), Танська Інна (група Ф -313), Зелінська Марина (група ФВ-208), Омельчук Лілія (група Е-316), Квятківський Ярослав (Т-446), Вельмик Ольга (група Ю-426) повинні були продемонструвати себе у трьох конкурсах: «Візитка», де студент мав представити себе та свою спеціальність, «Бліцтурнір»- показати свою ерудицію і відповісти правильно на запитання з різних галузей, та конкурс «Я-Патріот».

Вболівальники кожної спеціальності були переконані, що перемогу у конкурсі «Кращий студент року» здобуде саме їх представник, оскільки кожен виступ був по-своєму цікавим та оригінальним і супроводжувався гучними аплодисментами.

Кожен показав себе з найкращої сторони, вразив надзвичайним баченням світу, а дехто й взагалі закохав у себе всю залу.

Але переможець може бути один, і ним стала студентка групи Ю-426 Ольга Вельмик.

Щирі вітання переможниці!


 БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa