Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют23-04-2015

Міський голова Бердичева Василь Мазур знову врятував усіх бердичівлян і горобців

«Бердичівський водоканал» готуватиме звернення до НКРЕКП, – таке рішення було прийнято членами виконкому бердичівської міської ради на засіданні виконкому після виступу директора підприємства «Бердичівводоканал» пана Ревуцького.

На засіданні виконкому директор «Бердичівводоканал» Микола Ревуцький довго розповідав про нові тарифи на воду, розрахунки та знаходження способів економії, але в кінцевому результаті була оголошена одна цифра, котра повинна сплачуватися бердичівлянами за свято «вода з крану» 12.60 грн. з ПДВ за 1 куб.

Після оголошення кінцевого тарифу почалась операція «Врятувати бердичівлян і горобців від дорогої води».

Як я зрозуміла, міський голова Василь Мазур не бачив і не давав згоди на розрахунків МКП «Бердичівводоканал» по новому тарифу, які були передани до затвердження до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Це пан Ревуцький, керманич комунального підприємства, без згоди міського голови і комунальних служб, сам придумав новий тариф і подав його на затвердження до НКРЕКП?

Я в це не вірю, але з подальших подій саме такий висновок напрошується – міський голова почав зітхати і казати, що це дуже дорого для бердичівлян, і треба тариф зменшити. Для такого міста, як Бердичів, названа сума є доволі великою. Саме тому, на засіданні виконавчого комітету було вирішено: «Бердичівводоканал» готує звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з проханням зменшення тарифів на воду, у зв’язку із розробленим планом, який буде спрямований на зменшення витрат. А міська адміністрація забезпечить фінансову підтримку, сприяє технічному переоснащенню підприємства «Бердичівводоканал» для того, щоб знизити витрати.

«Так, щоб вийти на десяточку», – пожартував, чи то повністю серйозно зазначив Василь Мазур, додавши, – «що краще зараз вкласти кошти з бюджету у переоснащення, ніж потім витрачати їх на фінансування державних установ, оскільки платити за послуги будуть значно більше».

Можливо операція «Врятувати бердичівлян і горобців від дорогої води» стала відповіддю на скаргу мешканця Бердичева, яка була направлена до НКРЕКП. І автор якої стверджує, що прийнятий НКРЕКП тариф на водопостачання і водовідведення не відповідає нормам закону? Скарга надрукована в статті «Бердичівводоканал» грає з тарифами, як заманеться?

Ми будем слідкувати за розвитком подій та інформувати, чи отримає пан Ревуцький «десяточку» після допомоги міського голови, чи ні.


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa