Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют23-04-2015

У бердичівському виконкомі створили спеціальну робочу групу

Зараз країна знаходиться в процесі реформування органів місцевого самоврядування, децентралізації влади, робляться перші кроки до адміністративно-територіальної реформи.

У Житомирській області розглядаються різні варіанти об’єднання, один з яких – створення 4 центрів, об’єднання територіальних громад відповідних районів. У Житомирській області буде створено чотири райони – Житомирський, Бердичівський, Коростенський та Новоград-Волинський.

У міській адміністрації вирішили, що необхідно створити робочу групу, для того, щоб опрацьовувати питання з цього напряму. Питання це – непросте, і потрібує детального та відповідального підходу. Від людей, жителів міста та району постійно будуть надходити пропозиції, саме тому дана робоча група працюватиме зі зверненнями громадян та з іншими питаннями.

Пропонується відповідний склад робочої групи. Очільником групи буде міський голова Василь Мазур, заступниками: Таміла Павлішина, Василь Толочко, Світлана Борісова виконуватиме роботу секретаря.

До членів групи увійдуть: Валентина Адаменко, Лариса Бабікова, Світлана Басюк, Віталій Верещак, Анастасія Бєлова, Михайло Гайченя, Сергій Онуфрійчук, Андрій Шефер, Олена Петрівська, Олексій Ястремський, Надія Мохно та інші.

Голова Бердичівської Самооборони Сергій Адам’як запропонував включити до робочої групи також представників громадських організацій. Його пропозиція отримала схвальний відгук членів виконкому.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa