Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют22-04-2015

Як Франція допоможе Бердичеву

Як стало відомо з Інтернет порталу «Терминал. Нефтяное обозрение», Франція реалізує енергоефективні проекти в 4 українських містах, серед яких є і наш Бердичів.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує впровадити механізми по залученню інвестицій в енергоефективні проекти, а також удосконалити нормативно-правове поле, яке регламентує даний напрямок.

Як повідомляється на Урядовому порталі, про це заявив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Кістіон на зустрічі з представниками Посольства Франції в Україні.

«Для України питання енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлювальної енергетики – це питання не тільки високого рівня європейської культури, а й національної безпеки нашої держави», – підкреслив В. Кістіон, закликаючи зарубіжних партнерів звернути особливу увагу на те, що Україна вкрай зацікавлена у вивченні досвіду французьких колег у контексті реалізації енергоефективних ініціатив (включаючи технічні, організаційні та юридичні аспекти даного питання).

Важливою частиною зустрічі стало і представлення перших результатів проекту французької компанії Beten International з розробки документів техніко-економічного обґрунтування (ТЕО), що стосується підвищення енергоефективності для соціально важливих об’єктів таких українських міст, як Харків, Рівне, Бердичів та Ладижин, а також презентації «Енергоефективність в Україні : французький внесок ».

Ця частина заходу була спільно підготовлена Посольством Республіки Франція в Україні і Європейсько-українським енергетичним агентством.

Beten International – французька компанія, що надає повний спектр інжинірингових та консультаційних послуг з розвитку великих міжнародних індустріальних проектів. Компанією на замовлення Посольства Республіки Франція в Україні підготовлені попередні ТЕО з реалізації наступних енергоефективних проектів:

– Котельня на біомасі в м. Бердичів (Житомирська область);
– Реконструкція насосної станції в м. Харків;
– Модернізація школи у м. Ладижин (Вінницька область);
– Модернізація лікарні в м. Рівне.

Загальна вартість даних робіт оцінюється в 60 тис. Євро, інвестованих французькою стороною.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa