Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют22-04-2015

У Бердичеві пробуджували козацький дух

Квітне наша доля, наче маки в полі.
І ранкове сонце виплива з дібров.
Козацькому роду нема переводу,
Козаки в колисках виростають знов…Такий він, козацький дух – вільний, непереможний, загартований у боях та випробуваннях.

Всі ми стали українцями завдяки козакам, які багато років зберігали нашу культуру, мову, традиції, звичаї та передавали їх з покоління в покоління. Мужні козаки завжди були на сторожі волі, гідності та честі свого народу.

21 квітня головна сцена міста Бердичева вибухнула драйвом та несамовитою енергією. «Академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля» подарували всім присутнім неймовірні емоції, красиву музику, шалені танці, щирі вірші та трохи гумору.

Кожен виступ акторів супроводжувався гучними оплесками та вигуками «Молодці», «Браво!» та «Слава Україні».

Ми, українці, маємо чітко усвідомлювати, що козаки існували споконвічно, так, як і козацька ідея, свідомість. У нас – козацьке коріння предків, і ми маємо знати свою історію, свій родовід, своє славетне минуле. Козацьких дух зараз, як ніколи раніше, відроджується. Це, в першу чергу, прагнення до волі, свободи, справедливості.

Мандруючи Україною, «Козаки Поділля» дарують людям цю атмосферу – атмосферу мужності та слави, можливість без страху подивитись в очі ворогу і вбити його одним лише мужнім поглядом, а ще – згадати, що це таке – козацтво.

Вірші Тараса Григоровича Шевченка відіграють величезну роль у репертуарі музикантів, адже Великий Кобзар – один із перших, хто усвідомив, що українці, як ніхто інший, прагнуть бути вільними. Також багато авторської музики, солістами ансамблю є заслужені артисти України.

Народна мудрість говорить, що країна, яка не пам’ятає свого минулого, не матиме і майбутнього.
Саме тому, ми повинні знати, що Україна – це козацька держава, яка бере свій початок зі старої Русі, в якій зараз відтворюється нова українська ідея – відновлення сучасного козацтва.

Українці – нація, яку породило козацтво. І так буде завжди…


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa