Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют21-04-2015

У Бердичеві почали будівництво житла: закладено перший камінь багатоповерхівки європейського типу

У Бердичеві відбулася надзвичайно приємна подія – закладка першого блоку фундаменту житлового,  багатоповерхового будинку європейського типу, символічно, на розі вулиць Європейської та Фрунзе.   

Ця приємна подія стала можливою завдяки злагодженій співпраці міської влади та керівництва  «Будівельного управління №7», яке багато років успішно працює на будівельному ринку України, та має свою філію у Бердичеві. 

За цей час фахівцями «БУ-7» споруджено об’єкти в різних областях України, підприємство здобуло великий досвід організації будівельного виробництва, забезпечуючи при цьому високу якість виконання будівельних робіт і своєчасну здачу об’єктів в експлуатацію. Основні напрями діяльності «БУ-7» - це будівництво багатоповерхових житлових будинків, котеджів за ексклюзивними архітектурними проектами, культових споруд, офісних центрів. 

Бердичівська філія  «Будівельного управління №7» працює  в нашому місті з 2007 року. Позитивна репутація підприємства підтверджується успішним введенням в експлуатацію у Бердичеві двох потужних об?єктів - це будівельна база по вулиці Залізничній  (у 2010 році) та офісно-торговий центр по вулиці Вінницькій (2012-й рік). 

А у 2015-у році не лише для колективу «БУ-7», а і для всіх городян відбулася справді важлива подія: від звичних за останній час будівель торгового та офісного призначення  у Бердичеві перейшли до будівництва  нового житла. Такий крок внесе лепту позитиву у життя міста та його мешканців, переконаний мер Василь Мазур, котрий взяв участь у закладці першого каменю нової міської багатоповерхівки.  «Приємно, що в нашому місті кожного року відкриваються об’єкти. Нещодавно ми закладали перший камінь у будівництво промислового підприємства «Інкофуд» - сьогодні вже воно працює. Нещодавно ми із послом Франції закладали камінь під комплекс «Оноре де Бальзак» – сьогодні він також працює, надає послуги. Я переконаний, що будівництво, реконструкція, введення нових об’єктів – це той шлях, яким треба йти, це той шлях, який вселяє надію. Я переконаний, що фірма, яка має добре ім’я, зробить свою справу гарно і якісно, і цей збудований об’єкт буде не останнім у Бердичеві», - відзначив Василь Мазур.   

Новачок у центрі нашого міста включатиме понад сімдесят одно-, дво- і трикімнатних квартир, кожна з яких відрізнятиметься продуманим і комфортним плануванням і буде повністю підготовлена для проведення оздоблювальних робіт на смак майбутніх мешканців. При будівництві та оздобленні будинку застосовуватимуться високоякісні матеріали і найкращі інженерні рішення, що успішно зарекомендували себе в світовій будівельній практиці. Використовуватимуться перевірені та ефективні тепло й енергозберігаючі технології. Майбутні квартири будуть просторі і світлі, з індивідуальним опаленням. Житлова площа однокімнатної квартири становитиме  42 м2, двокімнатної – 58-64 м2, трикімнатної – 86 м2.У планах забудовника – зробити, як то кажуть, все по вищому розряду. Для комфорту майбутніх мешканців у будинку планують облаштувати пральню, перукарню, стоянку для автомобілів і, по можливості, зробити територію охоронюваною.  

Як уже було сказано, реалізовує проект, тобто є забудовником житлового будинку -  приватне акціонерне товариство «Будівельне управління №7», яке згуртувало найдосвідченіших спеціалістів-будівельників, серед яких , до речі, багато бердичівлян. 

На будівництво нового об’єкту залучать близько сотні фахівців різних спеціальностей. Тонкощами цієї відповідальної справи із бердичівлянами поділився засновник  «БУ-7», досвідчений управлінець в галузі будівництва –  генеральний директор  Валерій Черноусько. За його словами, почати будувати житло у Бердичеві планували раніше: у співпраці з міською владою було відведено кілька земельних ділянок,  але ситуація в країні внесла свої корективи. Та, незважаючи на всі перепони і труднощі, Валерій Черноусько відзначає: добре відношення і розуміння як з боку мерії, так і пересічних бердичівлян, дає сподівання на те, що цей проект буде вдало і вчасно реалізований. «Сподіваюся, що це буде успішний проект, в першу чергу, для жителів, і для нашого підприємства також. В даний час вже відпрацьована технологія будівництва сучасного житла. Цей будинок буде відрізнятися тим, що завчасно буде закладене індивідуальне опалення на кожну квартиру. Цей будинок буде утепленим, матиме зручні холи, проходи, коридори. І вже на нульовому циклі будуть закладені служби, які здійснюватимуть побутове обслуговування мешканців», - розповів Валерій Черноусько. 

Щодо строків завершення будівництва і введення житлового будинку в експлуатацію,  то очільник будівельної компанії Валерій Черноусько не утримався від прогнозів. За його словами, більше року свої об’єкти вони не будують і висловив сподівання, що найближчий новий рік мешканці елітної багатоповерхівки зустрінуть у нових квартирах. І, звісно, не оминув нагоди, закликати бердичівлян інвестувати кошти у будівництво житла. «Система продажу буде налагоджена так, що ті люди, які несуть певні ризики і раніше вкладають гроші, для них вартість житла і продаж квадратного метра будуть дешевші», - підкреслив генеральний директор «БУ-7» 

Як вже відзначалося, у київській будівельній фірмі працює чимало бердичівських фахівців – це і заступник директора, і начальники дільниць, і звичайні, але кваліфіковані  робітники, які будували серйозні об’єкти у столиці та інших містах України. Але хлопці, кажуть, що із найбільшим задоволенням будуватимуть у рідному Бердичеві, адже матимуть змогу бути зі своїми родинами. 

На добру справу будівельників благословив отець Ярослав, який освятив котлован під новий житловий будинок. Священик звернув увагу на символічність події, котра відбувалася на тижні після Світлого Христового Воскресіння. Після молитви до справи взялися фахівці. Перший блок фундаменту був закладений у яскравих променях сонця, під урочисті фанфари, гуркіт будівельного крану й оплески присутніх. Як того вимагає традиція, на почин будівельники отримали від керівників немалозначні грошові купюри. Як то кажуть – у добрий час! Адже, коли місто будується – воно живе і має майбутнє!

До речі, в подальших планах «Будівельного управління №7» будівництво у Бердичеві ще декількох житлових будинків. Все залежатиме від якості цієї «першої ластівки» та подальшого попиту бердичівлян.


БЕРДИЧІВ NEWS

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa