Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют20-04-2015

Мільйон гривень виділили у Бердичеві на соціальну підтримку громадян

На сесії міської ради депутати прийняли нову Програму соціальної підтримки громадян, яка діятиме протягом 2015 року. Термін дії попередньої Програми, прийнятої у вересні минулого року, скінчився. 

Згідно норм нової Програми кошти з міського бюджету будуть спрямовані на соціальну підтримку громадян, які прибувають з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Бердичева, родин військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби у АТО, сімей, родичі яких призвані на військову службу під час мобілізації, у тому числі ті, які виконують бойові завдання у районі проведення АТО та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, національної гвардії України, Служби безпеки України, які брали участь у антитерористичній операції.

На ці цілі передбачено виділити 1 мільйон гривень. 

Правда, не всі депутати однозначно сприйняли інформацію про необхідність виділення саме такої суми. Зокрема, депутат міської ради Володимир Паціонов публічно висловив думку, що говорити про один мільйон гривень для цих потреб, в умовах скрутної ситуації із наповненням міського бюджету, передчасно. За його словами, треба було б спочатку більше вивчити це питання, а вже потім вирішувати: чи треба мільйон гривень на соціальну підтримку громадян. 

Відзначимо, що торік на аналогічні потреби було спрямовано близько одного мільйона гривень. 


Бердичів NEWS

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa