Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют15-04-2015

Бердичів тепер має план. Генеральний

Минулого тижня на сесії міської ради депутати обговорили та прийняли півсотні важливих рішень. Важливих у тій чи іншій мірі: подекуди вони стосувалися окремих громадян, подекуди – цілих колективів, а то й галузей. Але у такому розмаїтті рішень, серед популістських закидів окремих депутатів, ніби загубилося дуже важливе рішення (воно було прийняте, але без особливих акцентів). Рішення, безперечно, визначальне, за яким Бердичів буде жити і розвиватися упродовж наступних десятиліть. 

Мова йде про затвердження Генерального плану, про створення якого у місті заговорили, певно, ще з десяток років тому. Адже попередній, затверджений півстоліття тому (ще у 1967 році), вже і морально, і технічно застарів. Тим не менше, ним досі користувалися.

До затвердження нового Генерального плану у Бердичеві йшли давно. Спочатку технічним боком проекту займалися фахівці державного науково-дослідного інституту містобудування. Чотири роки тому, коли основні напрацювання Генплану вже були готові, його винесли на громадське обговорення. Протягом тривалого часу кожен бажаючий мав можливість висловити свої зауваження та пропозиції. Далі фахівці, враховуючи усі технічні нюанси і, по можливості, висловлені побажання городян, підготували остаточний проект Генерального плану, який і був одностайно затверджений на сесії міської ради минулого тижня.


Бердичів NEWS
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa