Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют08-04-2015

Влада Бердичева реагує на публікації “Бердичева Ділового”

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради на публікацію «ГАІ та влада Бердичева покривають «золоту молодь» міста?», розміщену на сайті видання 11 березня 2015 року, повідомляє про наступне.

Відповідно до протоколу міської комісії з безпеки дорожнього руху від 12.03.2015 вирішено встановити необхідні дорожні знаки, що заборонятимуть рух мопедів та мотоциклів центральними вулицями міста. Так, враховуючи рішення комісії, розроблено відповідний проект рішення виконкому, який розміщено на офіційному сайті міста. Після прийняття даного рішення дорожні знаки будуть встановлені КП «Бердичівкомунсервіс».

Заступник міського голови С.П. Онофрійчук

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради на публікацію «В центрі Бердичева – жах і смітник! Хто за це відповідає?», розміщену на сайті видання 12 березня 2015 року, повідомляє про наступне.

18 березня поточного року працівниками МК ВЖРЕП № 7 та ТОВ «Полісся Екосфера» із території навколо контейнерного майданчика по вул. Житомирській, 15 вивезено 20 м3 сміття. З метою утримання в належному санітарному стані ділянки та запобіганню епідеміологічної ситуації в місті майданчик обладнано сміттєвими баками на коліщатках закритого типу та затверджено подальший графік його прибирання силами ТВЖ «Кам’яна квітка», ОСББ «Ковчег» та МК ВЖРЕП № 7.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa