Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют03-04-2015

У Бердичеві згадають давні часи

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради, Житомирська обласна організація Національної спілки краєзнавців України Бердичівська регіональна організація Національної спілки краєзнавців України 25-26 червня 2015 року проводять в м. Бердичеві Всеукраїнську науково-краєзнавчу конференцію з міжнародною участю.

«Бердичів від давнини до сьогодення», присвячену 585-й річниці від часу першої писемної згадки місцевості, на якій виник Бердичів, 470-й річниці першої згадки про Бердичів в історичних документах, 170-й річниці від надання Бердичеву статусу міста та 70-й річниці Перемоги над фашистською Німеччиною.

На конференції передбачається розглянути наступні напрямки досліджень:
* Археологія краю;
* Історія розвиту ремесел, промисловості, торгівлі, транспорту, житлово-комунального господарства, медицини, освіти та культури;
* Події другої світової війни і наш край;
* Актуальні питання історії та сьогодення архівної, бібліотечної, музейної та пам’яткоохоронної справ, краєзнавчого руху та туризму;
* Географічні особливості території в просторі і часі;
* Населення краю — творець його історії, постаті Бердичівського краю;
* Релігійне життя;
* Методика краєзнавчої роботи в навчальних закладах.
Планується видання наукового збірника матеріалів конференції до початку її проведення.

Оргкомітет приймає статті до збірника «Бердичів від давнини до сьогодення» в електронному вигляді та анкетні дані про авторів до 1 травня 2015 р. Обсяг матеріалів — до 10 сторінок тексту та до 5 ілюстрацій (формат А4). Текст має бути набраний у текстовому редакторі Місrosoft Word for Windows, шрифт Тіmes New Roman, розмір шрифту – 12, міжрядковий інтервал – 1,5. Параметри сторінки: верхній та нижній обереги — 2 см, лівий — 3 см, правий — 1,5 см. Формат файлу Word. Текст набирається без переносів слів. Абзацні відступи форматуються в матеріалі, а не використанням пробілів і табулятора. Текст статті записується в окремий файл під назвою Призвіще.doc; в окремому файлі подається перелік ілюстрацій під назвою Перелік.dос; ілюстрації записуються в окремі файли і розміщуються в папці під назвою Рис.doc. Географічні назви подаються за офіційно прийнятою транскрипцією. Точно вказується джерело цитати. Посилання у тексті оформлюються в квадратних дужках, наприклад: [1, с. 23], [25, с. 119, рис. 5]. В кінці тексту подається пронумерований список літератури та джерел в алфавітному порядку, оформлений згідно з вимогами державних стандартів (Бюлетень ВАК України. — 2008. — № 3. — С. 9-13.): розмір шрифту — 10, міжрядковий інтервал — 1.

Вимоги до оформлення статей: вгорі зліва — УДК, нижче справа — прізвище та ініціали автора (авторів), нижче справа — курсивом в круглих дужках назва міста (населеного пункту), нижче посередині — назва статті великими літерами, нижче з абзацу курсивом — анотація українською мовою, нижче з абзацу курсивом — ключові слова (до 10 назв), далі з абзацу текст статті, після тексту статті — література та джерела.

Автори статей окремим файлом повідомляють про себе такі дані: прізвище, ім'я, по батькові (без скорочень), науковий ступінь, учене звання, місце роботи й посаду, адресу для листування, телефон (роб., дом., мобільний), електронну пошту.

Автори несуть відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо.

Тексти статей планується публікувати в авторській редакції. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти для публікації доповіді, які не відповідають вимогам та тематиці конференції. Проїзд та проживання учасників конференції за власні кошти, або кошти відряджуючої організації.

Матеріали надсилаються до 01 травня 2015 р. на поштову адресу:
Музей історії міста Бердичева, площа Соборна, 25, м. Бердичів, Житомирська обл., Україна, 13300,
або електронною поштою: skavr_p@ukr.net

Телефони для довідок: 041-43-2-44-07 або 096-35-25-336.

Контактна особа: директор музею — Скавронський Павло Степанович

Ми будемо вдячні за поширення цієї інформації серед колег та зацікавлених осіб


РІО Бердичів

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa