Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют01-04-2015

На бердичівських вулицях з’явиться світлодіодне освітлення

Сергій Онофрійчук, заступник міського голови з питань ЖКГ, розповів про майбутню співпрацю з міжнародною фінансовою установою НЕФКО, що видає у кредит на 5 років під 3% річних чотири мільйони гривень на встановлення світлодіодного освітлення.

Компанія створена 5 європейськими країнами: Фінляндією, Ісландією, Данією, Швецією та Норвегією прагне покращити екологічну ситуацію в решті країн з допомогою інвестицій, у проекти, спрямовані на збереження довкілля. Один з них може втілитись у Бердичеві, що пройшов відбір разом з ще трьома українськими містами. Але задля втілення в життя даного проекту Міністерство фінансів України має дати згоду на револьверне фінансування цього проекту у Бердичеві.

За словами головного комунальника міста, за п’ять років відведених на сплату кредиту, проект повністю окупить себе. Кошти за електроенергію зекономлені за рахунок модернізації освітлення вулиць йтимуть на оплату позики наданої іноземними інвесторами. 


РІО Бердичів

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa