Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют01-04-2015

Бердичівська влада розробила програму соціальної підтримки учасників АТО та переселенців

На 62-й позачерговій сесії міської ради скликаній на початку тижня депутатам запропонували затвердити програму соціальної підтримки громадян. У ній передбачено виділення в тому числі і матеріальної допомоги для людей, які прибувають з тимчасово окупованої території АР Крим та районів проведення антитерористичної операції у Бердичів, родинам військовослужбовців, які загинули під час АТО та бійцям, що перебувають на сході країни у складі різних підрозділів ЗСУ, Нацгвардії, добровольчих батальйонів та інших силових структур. У витязі програми розрахованої на 2015 рік, на підтримку вищезазначених категорій, виділено з міського бюджету 1 мільйон гривень.

Підтримавши запропоноване рішення обранці бердичівської громади, приступили до розгляду питання пов’язаного з попереднім, тобто виділення матеріальної допомоги військовослужбовцям, які постраждали під час виконання своїх обов’язків в зоні АТО та їхнім родинам. Відповідні звернення до міської ради надійшли від Олександра Іщука, 1972 р. н. та Едуарда Вардоського, 1978 р.н., їм депутати виділили по 5 тисяч гривень. Також на сесії було виділено матеріальну допомогу Ользі Тихончук, матері бійця Вадима Забліцева, 1991 р.н., в сумі 10 тисяч гривень.


РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa